Popis Produktu

MAX Elle Blender Fľaša je najmodernejší športový doplnok na dnešnom trhu, ktorý vám pomôže vytvoriť najhladšie nápoje s minimálnym úsilím. Táto fľaša 400 ml zaberá minimálny priestor vo vašom batohu, praktický šejker, keď ste na cestách. Je to ideálny doplnok ktorý vám dopomôže ku jednoduchému a bezhrudkovému miešaniu.

Unikátna železná gulička pomáha mixovať váš napoj ako metlička alebo mixér, železná gulička pomáha ku rozbitiu proteínových hrudiek ktoré vzniknú po pridaniu prášku do tekutiny. Jednoducho zatraste fľaškou a železná gulička správy všetko za vás!

Šrobovací vrchnák zabraňuje možnosti vyliatiu napoja zatiaľ čo mixujete. Fľaška ma jedinečný dizajn ktorý pomáha ku lepšiemu držaniu a mixovaniu!

Hlavné Výhody

  • Ideálna náhrada za elektrický mixér
  • Dokonalé tesnenie bez nežiaduceho kvapkania
  • Ľahko čistiteľný

Navrhované Využitie

PRE INFORMÁCIU: Nepoužívajte tento výrobok s horúcimi alebo teplými tekutinami. Umiestnenie horúcej alebo teplej tekutiny do uzavretých nádob vytvára pretlak a môže spôsobiť, že vrchnák sa neočakávane otvory a horúca alebo tepla voda vystriekne von. Pri umývaní výrobku odporúčame, aby ste veko umývali osobitne za všetkých okolností a nádoby nezatvárali.

Hodnotenia Zákazníkov

Tam, kde hodnotenia sa týkajú potravín, kozmetických prostriedkov, výsledky sa môžu líšiť od človeka k človeku. Hodnotenia zákazníkov sú nezávislé a nepredstavujú názory The Hut Group.

Zhrnutie

5.00

5.0

(1 Recenzia)

Napíšte recenziu, pre vašu šancu vyhrať poukaz v hodnote 100 eur.
Zoradiť

Skvele!

Celkovo:

5

Používam ju na vsetko(proteíny, bcaa, vodu..) vsetko sa v nej vpohode rozpustí aj proteíny ktoré mi v iných flaškách penili, v tejto nepenia. Spokojnosť

10 May 2016 by

MP Max Elle Blender Bottle Mini

Vyberte Obrázok

MP Max Elle Blender Bottle Mini