Myprotein Heavy Duty Lifting Belt

Improved Durability and Support

25% Zľava Na Vašu Objednávku! | Použite Kód: MYPSK25

Kúpte si akýkoľvek z našich najpredávanejších produktov podľa vášho výberu, napríklad Impact Whey Protein, Arašidové Maslo, alebo čokoľvek iné z našich bestsellerov.

Akcia platí do polnoci 28. Októbra 2016, alebo do vypredania promo zásob. Iba jeden zľavový kód môže byť použitý na objednávku. Zákazníci môžu umiestniť viac objednávok.

Kúp Teraz

Bol: 34.09€

Teraz 31.70€

Ušetríte 2.39€

Nie je na Sklade

Vypredané

Popis Produktu

Čo je to Myprotein Heavy Duty Lifting Belt?

Myprotein Heavy Duty Lifting Belt je nový a vylepšený zdvíhací opasok s vyššou odolnosťou čo je ideálne pre každého, kto vykonáva cvičenie s ťažkými váhami. Pás ponúka maximálnu podporu pre chrbát a jadro vďaka zvýšenému intra-abdominálnemu tlaku.

Výhody Myprotein Heavy Duty Lifting Belt

Myprotein Heavy Duty Lifting Belt je vyrobený z odolnej kože a má silné kovové dvojité spony pre pevné zaistenie. Hladký oválny tvar a polstrovaná podšívka (10 mm) zaisťuje pohodlné nosenie na spodnej časti chrbta v priebehu cvičenia. Kvalitné zošívanie v celom páse robí tento prémiový produkt vynikajúcou pomôckou.

Pre koho je Myprotein Heavy Duty Lifting Belt vhodný?

Myprotein Heavy Duty Lifting Belt je vhodný pre každého, kto cvičí s ťažkými váhami a vykonáva cviky, ktoré zaťažujú spodnú časť chrbta a jadro.

PrehlásenieOpasok sa zvyčajne odporúča používať pri sériách s váhami nad 85% vašej maximálky pri danom cviku. Nikdy nenoste opasok pri cvičení posediačky alebo poležiačky. Ak chcete upraviť veľkosť pásu, budete potrebovať plochý skrutkovač (nie je súčasťou balenia).

Etiketa na tomto produkte je minimálne v angličtine. Verzia vo francúzštine, taliančine, nemčine, španielčine, dánčine, švédčine a fínčine sa objavuje na niektorých produktoch.

Hlavné Výhody

  • Vydrží dlhšie
  • Ideálne pre podporu maximálnych zdvihov
  • Vyrobené z odolnej a trvanlivej kože

Hodnotenia Zákazníkov

V súčasnej dobe tu nie sú žiadne recenzie.

Napíšte recenziu, pre vašu šancu vyhrať poukaz v hodnote 100 eur.

Myprotein Heavy Duty Lifting Belt

Vyberte Obrázok

Myprotein Heavy Duty Lifting Belt