Myprotein SmartShake Lite

DEŇ 3 - DOSTAŇ KOLÁČ A 25% ZĽAVU!

Narodeninové Ponuky: Deň 3

Týždeň Plný Narodeninových Ponúk Je TU! Oslavujeme 12 Silných Rokov, prinesieme vám exkluzívne ponuky & 12 Čisto Nových Produktov!

Je tu Deň 3 Našich Narodeninových Ponúk - Neexistuje žiadna party bez koláča - tuto stredu oslávte 12 Silných Rokov s 25% Zľavou Na CELÚ Objednávku!

Plus získajte Zadarmo Proteínový Koláč

Kúp Teraz

€4.09

Nie je na Sklade

Vypredané

Popis Produktu

Myprotein SmartShake ™ Lite je najnovší prírastok do našej širokej škály športových doplnkov. Náš SmartShake ™ Lite má pôsobivý 1 litrový objem a je ideálny ako fľaša na vodu, aby ste boli dostatočné hydratovaný počas vášho intenzívneho trénovania.

Hexagonový gril robí SmartShake ™ Lite jedinečným doplnkom pre vytváranie jemného nápoja bez hrudiek, zatiaľ čo skrutkovacie veko a "flip-zadka" zabezpečujú že mixovanie používaním SmartShake ™ Lite je bez rozliatia.

Vyrobený z vysoko kvalitného, odolného BPA-free plastu, MP Max SmartShake ™ Lite je vhodný pre umytie umývačkou riadu.

Hlavné Výhody

  • Masívna kapacita 1 L
  • Bezhrudkové miešanie
  • Veľké hrdlo pre lepšie pitie

Navrhované Využitie

PRE INFORMÁCIU: Nepoužívajte tento výrobok s horúcimi alebo teplými tekutinami. Umiestnenie horúcej alebo teplej tekutiny do uzavretých nádob vytvára pretlak a môže spôsobiť, že vrchnák sa neočakávane otvory a horúca alebo tepla voda vystriekne von. Pri umývaní výrobku odporúčame, aby ste veko umývali osobitne za všetkých okolností a nádoby nezatvárali.

Hodnotenia Zákazníkov

V súčasnej dobe tu nie sú žiadne recenzie.

Napíšte recenziu, pre vašu šancu vyhrať poukaz v hodnote 100 eur.

Myprotein SmartShake Lite

Vyberte Obrázok

Myprotein SmartShake Lite