ODPOČÍTAVANIE DO VIANOC

Zostaňte fit cez Vianoce s Myproteinom a dostaňte sa do vianočného duchu s exkluzívnymi ponukami, produktmi, a mnoho ďalších!

Úplná Novinka V Myproteine


Tento jedinečný Myprotein Čokoládový Adventný Kalendár je perfektnou odmenou, ktorá spríjemní čakanie na Vianoce bez sabotovania Vašich tréningových a diétnych cieľov. Na rozdiel od klasického adventného kalendára zo supermarketu, náš Myprotein kalendár je vyrobený z našej delikátnej čokolády s vysokým obsahom proteínu! Každý deň si tak môžete pochutnať na dieliku lahodnej proteínové čokolády bez pocitu viny...

Už ho máme na skalde, môžete si ho zakúpiť nižšie.

Kúp Teraz
Urobte Niekomu Radosť...


Či už zháňate menšie darčeky alebo niečo špeciálne, u Myprotein nájdete práve to, čo hľadáte! Prečo tento rok neprekvapiť Vašich blízkych športovým oblečením a doplnkami, aby boli pripravení na ich tréningové výzvy na začiatku roka.

Naše nové pánske zimné performance mikiny, dámska kolekcia sa vzormi alebo športové topánky Crossfit Nano 5.0 môžu byť tým perfektným darčekom pre každého, kto miluje šport a zároveň chce vyzerať skvele. Pokiaľ zháňate menšie darčeky, môžete ich obdarovať šejkrom a vzorkami našich suplementov.

Pozrite si darčeky nižšie.

Kúp Teraz