Benedikt Magnusson Power Stack

5 vybraných produktov pre zvýšenie výkonu a sily

ZĽAVY AŽ DO 75% NA VŠETKO plus ZDARMA NARODENINOVÝ ŠEJKER

PARTY POKRAČUJE - Oslavujeme Úžasných Silných 12 Rokov Našej Existencii Na Trhu!

Oslavujte aj najďalej s až do 75% Výpredajom Na Všetko U Nás PLUS ZADARMO Limitovanú Edíciu Narodeninového Šejkru, pri nákupe za €85.

*Akcia platí iba limitovanú dobu, alebo do vypredania promo zásob. Iba jeden darček / zľavový kód môže byť použitý na objednávku. Zákazníci môžu umiestniť viac objednávok. Maximálna zľava na objednávku je €100.

Kúp Teraz

Bol: €80.49

Teraz €53.66

Ušetríte €26.83

Nie je na Sklade

Vypredané

Popis Produktu

Benedikt Magnusson Power Stack

Tento balík používa držiteľ svetového rekordu v mŕtvom ťahu Benedikt Magnusson a je navrhnutý tak, aby vám pomohol vytvoriť hmotu a zároveň zvýšiť výkon a silu.

Je to skvelý spôsob ako obohatiť svoju stravu pre zlepšenie výkonu a objemu. Balík zahŕňa štyri kľúčové doplnky a Myprotein Blender fľašu, čím vám poskytne všetko čo potrebujete pre posunutie vašich tréningov na novú úroveň.

Balíček kombinuje širokú škálu živín vrátane BCAA, Alpha Men Multivitamins, Omega 3 a Hard Gainer Extreme na podporu regenerácie, zlepšenie celkového zdravia a budovanie sily.

Vybral som si tieto výrobky, pretože sú nevyhnutnosťou v mojom každodennom stravovacom a tréningovom režime. Verím, že je to ideálny výber produktov pre každého, kto chce zlepšiť svoj výkon, získať silu a objem.

Benedikt Magnusson Myprotein Ambassador a držiteľ svetového rekordu v mŕtvom ťahu

Zahŕňa:

Hard Gainer Extreme, Chocolate Smooth, Pouch, 2.5 kg- Obsahuje viac ako 440 kalórií na 100 g porciu, vďaka čomu je to ideálny doplnok, ak chcete nabrať kvalitnú hmotu na podporu silových tréningov.

BCAA Berry Blast, 250 g - Poskytuje leucín, izoleucín a valín na podporu regenerácie a bráni rozpadu svalovej hmoty.

Alpha Men Super Multi Vitamin, 120 tabliet - Unikátna a vysoko efektívna zmes vysoko účinných vitamínov a minerálov nevyhnutných pre zdravie a pohodu.

Omega 3 Liquid Super Strength Strawberry, 150 ml - Skvelý a jednoduchý spôsob, ako konzumovať omega-3 pre celkové zdravie. Predstavuje pohodlný spôsob, ako konzumovať veľké množstvo EPA a DHA.

MyProtein Blender Bottle, 400 ml - Unikátna fľaša navrhnutá tak, aby vám umožnila miešať a konzumovať jednotlivé športové doplnky s minimálnym úsilím.

Hlavné Výhody

  • 4 kľúčové doplnky pre zvýšenie sily
  • Obsahuje BCAA pre zabránenie svalovému rozpadu
  • Skvelá hodnota

Navrhované Využitie

Prosím pozrite si stránky jednotlivých produktov pre viac informácií.

Zloženie

Prosím pozrite si stránky jednotlivých produktov pre viac informácií.

Nutričné Informácie

Please see individual product pages for details.

Hodnotenia Zákazníkov

V súčasnej dobe tu nie sú žiadne recenzie.

Napíšte recenziu, pre vašu šancu vyhrať poukaz v hodnote 100 eur.

Benedikt Magnusson Power Stack

Vyberte Obrázok

Benedikt Magnusson Power Stack