Bulk Up Bundle

ZĽAVY AŽ DO 75% NA VŠETKO + DODATOČNÁ ZĽAVA 10% - použite kód: AFTERPARTYSK

NARODENINOVÉ PONUKY - AFTERPARTY

Zľavy až do 75% Na VŠETKO PLUS DODATOČNÁ ZĽAVA 10%

*Akcia platí iba limitovanú dobu, alebo do vypredania promo zásob. Iba jeden zľavový kód môže byť použitý na objednávku. Zákazníci môžu umiestniť viac objednávok. Maximálna zľava na objednávku je €100.

Kúp Teraz

Bol: €85.14

Teraz €63.39

Ušetríte €21.75

Nie je na Sklade

Vypredané

Popis Produktu

Bulk Up Balík obsahuje 6 najpredávanejších produktov, ktoré boli špeciálne vybrané na pomoc pri nabratí sily a objemu. Používaný kulturistami, silovými športovcami a tými, ktorí chcú zväčšiť veľkosť svojich svalov. Bulk Up Bundle je bezkonkurenčne skvelá hodnota za peniaze. Celý balík obsahuje živiny, ktoré vám vystačia na celý mesiac.

Presnejšie povedané, každý jednotlivý doplnok zahrnutý do Bulk Up Bundle zvyšuje veľkosť a silu svalov. Avšak, ak sa užívajú v kombinácii, tak je efekt ešte omnoho účinnejší. Bulk Up Bundle obsahuje kreatín monohydrát, ktorý vám pomôže zvýšiť silu a moc, MP Max ® Total Gainer ako bielkovinovo/sacharidová zmes slúži na podporu rastu a regenerácie vašich svalov, mliečna bielkovina smooth pomáha obnove svalového tkaniva počas spánku, taurín dopomáha k čerpaniu živín do svalu a Instant Oats poskytujú kvalitný zdroj sacharidov s nízkym GI.

Bulk Up Balík je ideálny pre každého. Môže byť použitý skúsenými športovcami, ktorí potrebujú 30 dní kvalitnej výživy určenej pre rast tkanív, ale aj tými, ktorí chcú posunúť svoj tréning na nový level hľadajú niečo "navyše" do svojej stravy. Napokon, môže byť tiež užívaný tými, ktorí práve začínajú s cvičením a potrebujú vhodnú doplnkovú rutinu.

Aby ste mohli vidieť, ako by mohol byť použitý Bulk Up Bundle, tak sme vytvorili vzorový plán denného dávkovania:

Pre Workout Shake
50 gramov Instant Oats
3 g Taurín Tréning

Post Workout Shake
100 g Total Gainer
5 gramov Kreatín Monohydrátu
3 g taurínu

MP Max ® Total Gainer (Banana, 2720 g): je vysoko kalorický, výživný nápoj, ktorý vám dopomôže k rastu svalovej hmoty a veľkosti . Kreatín Monohydrát (250 g): bolo dokázané, že pomáha zlepšiť výkon, silu a rast a bolo preukázané, že znižuje celkový čas regenerácie medzi tréningami Instant Oats (2.5 kg): fantastický zdroj sacharidov s nízkym glykemickým indexom (GI) je ideálny pre dodanie energie pred cvičením . Taurín (250 g), aminokyselina, ktorá pôsobí ako bunkový volumiser, ktorá pomáha dodávať živiny do svalov.

Milk Protein Smooth (Chocolate Smooth 1 kg) S pomaly tráviteľnými bielkovinami, je ideálny pre konzumáciu pred spaním.

Myprotein Blender Bottle fľaša (600 ml): Myprotein Blender Bottle fľaša je najmodernejší športový doplnok na dnešnom trhu, ktorý vám pomôže miešať jednotlivé športové doplnky s minimálnym úsilím

Príchute a veľkosť produktov sú podľa obrázka a môžu byť nahradené bez predchádzajúceho upozornenia v závislosti na zásobách v sklade. "

Hlavné Výhody

  • Vynikajúca hodnota za peniaze
  • Pokrýva všetky Vaše každodenné požiadavky
  • Ideálne pre tých, ktorí chcú získať svalovú hmotu

Navrhované Využitie

Prosím pozrite si stránky jednotlivých produktov pre viac informácií.

Zloženie

Prosím, pozrite si stránky jednotlivých produktov pre podrobnosti.

Nutričné Informácie

Prosím pozrite si stránky jednotlivých produktov pre viac informácií.

Zákazníci si tiež kúpili

Hodnotenia Zákazníkov

V súčasnej dobe tu nie sú žiadne recenzie.

Napíšte recenziu, pre vašu šancu vyhrať poukaz v hodnote 100 eur.

Bulk Up Bundle

Vyberte Obrázok

Bulk Up Bundle