Essential Energy Balík

ZĽAVY AŽ DO 75% NA VŠETKO + DODATOČNÁ ZĽAVA 10% - použite kód: AFTERPARTYSK

NARODENINOVÉ PONUKY - AFTERPARTY

Zľavy až do 75% Na VŠETKO PLUS DODATOČNÁ ZĽAVA 10%

*Akcia platí iba limitovanú dobu, alebo do vypredania promo zásob. Iba jeden zľavový kód môže byť použitý na objednávku. Zákazníci môžu umiestniť viac objednávok. Maximálna zľava na objednávku je €100.

Kúp Teraz

Bol: €45.69

Teraz €36.51

Ušetríte €9.18

Na sklade | Zvyčajné posielame do 24 hodín

Popis Produktu

Essential Energy Balík obsahuje dva najpopulárnejšie Myprotein Endurance produkty z rady Vytrvalosť a je fantastický ako prvý balík pre začínajúcich vytrvalostných športovcov. Obidva produkty v tomto balíku sa môžu užívať pred, počas alebo po tréningu alebo súťaži.

Essential Energy Balík pozostáva z:

TRI:CARB - Tropical, 800 g

TRI:CARB je sacharidový nápoj skladajúci sa z troch rôznych druhov sacharidov. Sú to; maltodextrín, fruktóza a palatinóza®. TRI:CARB tiež poskytuje 500 mg elektrolytov, ktoré v kombinácii so sacharidmi prispievajú k zlepšeniu výkonu počas dlhého cvičenia a zlepšujú aj absorpciu vody počas fyzickej aktivity.

ENER:GEL - Orange, 24 x 60 ml

ENER:GEL je skvelo chutiaci gél poskytujúci 21 g sacharidov získaných z kombinácie maltodextrínu a fruktózy. Tento gél obsahuje aj zmes B vitamínov, čo prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu, obmedzuje pocit únavy a vyčerpania a prispieva aj k správnej funkcii imunitného systému počas a po náročnej fyzickej aktivite.

Tento balík obsahuje aj Myprotein Endurance Sports Fľašu, aby ste mali pri tréningu alebo na súťaži dostatok tekutín vždy po ruke.

PRÍCHUTE, PRODUKTY A VEĽKOSTI ZODPOVEDAJÚ ZOBRAZENIU NA OBRÁZKU A MÔŽU BYŤ NAHRADENÉ BEZ UPOZORNENIA V ZÁVISLOSTI NA ZÁSOBACH V SKLADE.

Hlavné Výhody

  • Perfektný balík pre začínajúcich s vytrvalostnými športami
  • Fantastická hodnota za peniaze
  • Zahŕňa jednu Endurance športovú fľašu

Zákazníci si tiež kúpili

Hodnotenia Zákazníkov

V súčasnej dobe tu nie sú žiadne recenzie.

Napíšte recenziu, pre vašu šancu vyhrať poukaz v hodnote 100 eur.

Essential Energy Balík

Vyberte Obrázok

Essential Energy Balík