Recovery Pack

ZĽAVY AŽ DO 75% NA VŠETKO + DODATOČNÁ ZĽAVA 10% - použite kód: AFTERPARTYSK

NARODENINOVÉ PONUKY - AFTERPARTY

Zľavy až do 75% Na VŠETKO PLUS DODATOČNÁ ZĽAVA 10%

*Akcia platí iba limitovanú dobu, alebo do vypredania promo zásob. Iba jeden zľavový kód môže byť použitý na objednávku. Zákazníci môžu umiestniť viac objednávok. Maximálna zľava na objednávku je €100.

Kúp Teraz

Bol: €55.29

Teraz €40.97

Ušetríte €14.32

Na sklade | Zvyčajné posielame do 24 hodín

Popis Produktu

Recovery balíček kombinuje tri prémiové produkty určené na zníženie bolesti svalov a podporu svalového rastu. Spojili sme Recovery Evo, potréningovú formulu s populárnou aminokyselinou L glutamín a s obsahom zinku a horčíka v jednom praktickom balení podporuje rýchlu obnovu a pomôže vám dosiahnuť vaše ciele v cvičení.

Recovery Evo (Strawberry & Apple, Pouch, 1.28 kg) je revolučný doplnok pre obnovu, ktorý využíva najnovšie výskumy a poskytuje vášmu telu dôležité živiny potrebné pre efektívne cvičenie. Unikátna kombinácia je navrhnutá tak, aby pomáhala podporovať a urýchliť proces regenerácie, čo robí Recovery Evo nevyhnutnou súčasťou stravovacej rutiny každého športovca.

L glutamín (Pouch, 250 g) je zásadná aminokyselina, ktorá je nevyhnutná pre každý sval v tele a je jednou z najdôležitejších stavebných častíc pre tvorbu bielkovín, ktoré zabezpečujú zdravie buniek a hojenie tkanív.

Zinok a horčík (Tub, 90) je kombinácia dvoch základných minerálov (zinok a horčík) a vitamínu B6. Doplnenie zinku a horčíka môže urýchliť regeneráciu, zvýšiť rast svalov a viesť k väčším ziskom na sile.

Hlavné Výhody

  • 3 prémiové produkty
  • Pomáha regenerácii
  • Podporuje rast svalov

Navrhované Využitie

Prosím pozrite si stránky jednotlivých produktov pre viac informácií.

Zloženie

Prosím, pozrite si stránky jednotlivých produktov pre podrobnosti.

Nutričné Informácie

Prosím pozrite si stránky jednotlivých produktov pre viac informácií.

Zákazníci si tiež kúpili

Hodnotenia Zákazníkov

V súčasnej dobe tu nie sú žiadne recenzie.

Napíšte recenziu, pre vašu šancu vyhrať poukaz v hodnote 100 eur.

Recovery Pack

Vyberte Obrázok

Recovery Pack