Sports Performance Balík

Mikulášska Akcia | Získaj 25% Zľavu Na Celú Objednávku

Kto tento rok bol zlý a kto bol dobrý?

Myprotein prichádza teraz s Mikulášskou Akciou. Získajte 25% zľavu na Vašu celu objednávku plus pri nákupe nad €75 získate tajomný darček ZADARMO. Darček sa bude meniť počas dňa.

Akcia platí do polnoci 6. Decembra 2016, alebo do vypredania promo zásob. Iba jeden zľavový kód môže byť použitý na objednávku. Zákazník môže umiestniť viac objednávok. Maximálna zľava na objednávku je €100.

Kúp Teraz

123.84€

Nie je na Sklade

Vypredané

Popis Produktu

Dosiahnite svoje ciele s našim novoročným Sports Performance balíkom. Tento balík bol špeciálne navrhnutý pre každého, kto chce maximalizovať svoj výkon. Balík obsahuje 5 našich najpopulárnejších produktov za skvelú cenu, a tak vám poskytneme všetko pre to, aby ste mohli splniť svoje novoročné predsavzatia na rok 2015.

Sports Performance Balík obsahuje:

Beta Alanín, Neochutené, 90 Tabliet

Beta Alanín je neesenciálna aminokyselina a je jedinou prirodzene sa vyskytujúcou beta-aminokyselinou.

Omega 3, 250 kapsúl

Omega 3 je esenciálna mastná kyselina (EFA), ktorá sa v bežnej strave vyskytuje v mastných rybách, akými sú losos, makrela a sardinky. Kombinácia EPA a DHA prispieva k normálnej funkcii srdca. DHA tiež prispieva k normálnej funkcii mozgu a zraku.

Exceed V2, Berry Blast, 600 g

Exceed je pokročilá zmes amino kyselín obsahujúca aminokyseliny s rozvetveným reťazcom (leucín, izoleucín, valín), beta alanín, citrulín malát, a vitamín B5, vďaka čomu je Exceed jedným za najpokročilejších nestimulantných produktov pre zlepšenie sily, výkonu a vytrvalosti na trhu.

Recovery XS, Chocolate Mint, 1,8 kg

Recovery XS je unikátna kombinácia bielkovín, sacharidov, vitamínu C, kreatínu a elektrolytov. Obsahuje 4,5 g aminokyselín a 3 g Creapure® v porcii. Recovery XS poskytuje viac než 24 g bielkovín zo srvátkového proteínového izolátu, čo prispeje k rastu a udržaniu svalovej hmoty. Taktiež poskytuje 3 g kreatínu v porcii, čo zvýši fyzický výkon pri intenzívnom cvičení.

Meníme názov tohto produktu na "Post Workout XS". Prosím vezmite ne vedomie, že zloženie a nutričné hodnoty ostávajú rovnaké a mení sa len názov produktu.

MYPRE, Grape, 500 g

MYPRE poskytuje zložky pre zlepšenie výkonu*, odstránenie pocitu vyčerpania* a zlepšuje sústredenosť počas vášho tréning*. MYPRE poskytuje štyri rôzne produkty: Kreatín HCl, Kreatín Etyl Ester HCl, Kreatín Monohydrát a Kreatín Monohydrát (Creapure®), ktoré zlepšujú fyzický výkon počas krátkych a vysokointenzívnych cvikoch*. Kombinuje aj vlastnú zmes kofeínu a extraktu z guarany (Paullinia Cupana) a poskytuje tak 400 mg kofeínu v dvoch odmerkách. Kofeín zvyšuje pozornosť a bdelosť.*.

Pre ďalšie informácie o produkte MYPRE prosím navštívte jeho samostatnú stránku.

PRÍCHUTE, PRODUKTY A VEĽKOSTI ZODPOVEDAJÚ ZOBRAZENIU NA OBRÁZKU A MÔŽU BYŤ NAHRADENÉ BEZ UPOZORNENIA V ZÁVISLOSTI NA ZÁSOBACH V SKLADE.

Hlavné Výhody

  • 5 fantastických produktov
  • Skvelá hodnota za peniaze
  • Zahŕňa Myprotein predtréningovú novinku - MYPRE

Hodnotenia Zákazníkov

V súčasnej dobe tu nie sú žiadne recenzie.

Napíšte recenziu, pre vašu šancu vyhrať poukaz v hodnote 100 eur.

Sports Performance Balík

Vyberte Obrázok

Sports Performance Balík