T- Booster Pack

DEŇ 3 - DOSTAŇ KOLÁČ A 25% ZĽAVU!

Narodeninové Ponuky: Deň 3

Týždeň Plný Narodeninových Ponúk Je TU! Oslavujeme 12 Silných Rokov, prinesieme vám exkluzívne ponuky & 12 Čisto Nových Produktov!

Je tu Deň 3 Našich Narodeninových Ponúk - Neexistuje žiadna party bez koláča - tuto stredu oslávte 12 Silných Rokov s 25% Zľavou Na CELÚ Objednávku!

Plus získajte Zadarmo Proteínový Koláč

Kúp Teraz

Bol: €77.49

Teraz €40.88

Ušetríte €36.61

Nie je na Sklade

Vypredané

Popis Produktu

T-Booster Balíček kombinuje 3 prémiové produkty, ktorých cieľom je pomôcť vám dosiahnuť vaše ciele. Zaradili sme doň náš vedúci vzorec, T-Matrix, D kyselinu asparágovú a kreatín glukonát. Táto zmes poskytuje synergické zložky, ktoré pomáhajú zvýšiť úroveň rastu svalov a zásoby energie.

T-Matrix (Neochutený, Pot 180 ), je jedným z najmodernejších tkanív stavebných výrobkov na trhu kombinujúci niektoré z najatraktívnejších dostupných ingrediencií. T Matrix môže posunúť váš tréning na novú úroveň tým, že poskytuje bezkonkurenčné zisky.

D kyselina asparágová (Pouch , 250 g) je aminokyselina, ktorá sa tvorí hlavne v hypofýze, hypotalame a semenníkoch. To hrá dôležitú úlohu v produkcii zlúčenín spojených s libidom a rastom tkanív.

Kreatín glukonát (Pouch, 250 g) je molekula kreatínu viazaná na molekuly glukózy. To vytvára formu kreatínu, ktorá je absorbovaná v podstate rovnakým spôsobom ako glukóza, čo znamená, že k svalu sa môže dostať väčšie množstvo kreatínu, a tak zvyšuje všetky obvyklé výhody bežného kreatínu.

Hlavné Výhody

  • 3 prémiové produkty
  • Podporuje rast
  • Zvyšuje zásoby energie

Navrhované Využitie

Prosím pozrite si stránky jednotlivých produktov pre viac informácií.

Zloženie

Prosím, pozrite si stránky jednotlivých produktov pre podrobnosti.

Nutričné Informácie

Prosím pozrite si stránky jednotlivých produktov pre viac informácií.

Hodnotenia Zákazníkov

V súčasnej dobe tu nie sú žiadne recenzie.

Napíšte recenziu, pre vašu šancu vyhrať poukaz v hodnote 100 eur.

T- Booster Pack

Vyberte Obrázok

T- Booster Pack