The Big Deal Bundle

DEŇ 3 - DOSTAŇ KOLÁČ A 25% ZĽAVU!

Narodeninové Ponuky: Deň 3

Týždeň Plný Narodeninových Ponúk Je TU! Oslavujeme 12 Silných Rokov, prinesieme vám exkluzívne ponuky & 12 Čisto Nových Produktov!

Je tu Deň 3 Našich Narodeninových Ponúk - Neexistuje žiadna party bez koláča - tuto stredu oslávte 12 Silných Rokov s 25% Zľavou Na CELÚ Objednávku!

Plus získajte Zadarmo Proteínový Koláč

Kúp Teraz

Bol: €87.49

Teraz €68.19

Ušetríte €19.30

Na sklade | Zvyčajné posielame do 24 hodín

Popis Produktu

Big Deal Balík ponúka skvelú hodnotu za vynaložené peniaze. Najobsiahlejší a univerzálny výživový balík doposiaľ je ideálny pre každého, kto chce pribrať na hmotnosti, stratiť telesný tuk, zlepšiť športový výkon a zlepšiť celkovú pohodu. Znížili sme cenu až na 49.99 libier a to robí z tohto balíka výnimočný produkt. Big Deal Bundle obsahuje 7 špeciálne vybraných doplnkov, ktoré poskytujú vášmu telu po dobu mesiaca základné makro a mikro živiny, ktoré vaše telo potrebuje. Rôzne štúdie ukazujú, že športovci a ľudia, ktorí vedú aktívny životný štýl vyžadujú viac živín ako menej aktívni ľudia a to kvôli napätiu, ktorému je telo počas tréningu vystavené. Tento balík obsahuje všetky doplnky, ktoré vaše telo potrebuje: bielkoviny, sacharidy (s vysokým GI a nízkym GI), esenciálne mastné kyseliny, vitamíny a kreatín. Vybrali sme Kreatín monohydrát, aby vám pomohol zvýšiť silu a moc, MP MAX True Whey ako zmes bielkovín na podporu rastu a regenerácie vašich svalov, Instant Oats vám dodáva energiu, Dextróza je na podporu zotavenia po tréningu a Omega 3 a Daily Vitamins na podporu celkovej pohody . Ďalšie informácie: Aby ste mohli vidieť, ako by mohol byť použitý Big Deal Bundle, tak sme vytvorili vzor denného plánu: Raňajky
100 g Instant Oats
25 g True Whey
2 x Omega 3 Obed
1 x Daily Vitamins

Pre Workout Shake
100 g Instant Oats
25 g True Whey
5 g Kreatín Monohydrát Tréning Post Workout Shake
50 g Dextróza
25 g True Whey MP MAX True Whey (Chocolate Orange, 2.27 kg): Ďalšia generácia skvelého proteínu. Ideálny pre každého, kto chce podporiť rast a kvalitu svalovej hmoty Kreatín Monohydrát (250 g): Osvedčený pri zlepšení výkonu, sily a rastu a bolo preukázané, že znižuje celkový času regenerácie a zotavenia medzi tréningami. Omega 3 (90 kapsúl): Omega 3 je esenciálna mastná kyselina (EFA), ktorá pochádza z rybieho oleja. Obsahuje EPA a DHA, ktoré pomáhajú mozgu a imunitným a kardiovaskulárnym funkciám Daily Vitamins (60 tabliet): Komplexný multivitamín s cieľom zvýšiť celkovú pohodu a predchádzať nedostatku vitamínov v strave Instant Oats (2.5 kg): fantastický zdroj sacharidov s nízkym glykemickým indexom (GI) a je ideálny pre doplnenie energie vášmu telu pred cvičením . Dextróza (1 kg): jednoduchý sacharid, ktorý poskytuje rýchlo pôsobiaci zdroj energie a zároveň spôsobuje uvoľňovanie inzulínu a podnieťuje proces regenerácie Myprotein Blender Bottle (600 ml): Myprotein Blender Bottle fľaša je najmodernejší športový doplnok na dnešnom trhu, pomáha vám vyrábať najhladší nápoj s minimálnym úsilím. Príchute a veľkosť produktov sú podľa obrázka a môžu byť nahradené bez predchádzajúceho upozornenia v závislosti na zásobách v sklade.

Hlavné Výhody

  • Vynikajúca hodnota za peniaze
  • Pokrýva všetky Vaše každodenné požiadavky
  • Ideálne pre tých, ktorí chcú nabrať svalovú hmotu

Navrhované Využitie

Prosím pozrite si stránky jednotlivých produktov pre viac informácií.

Zloženie

Prosím, pozrite si stránky jednotlivých produktov pre podrobnosti.

Nutričné Informácie

Prosím pozrite si stránky jednotlivých produktov pre viac informácií.

Hodnotenia Zákazníkov

V súčasnej dobe tu nie sú žiadne recenzie.

Napíšte recenziu, pre vašu šancu vyhrať poukaz v hodnote 100 eur.

The Big Deal Bundle

Vyberte Obrázok

The Big Deal Bundle