The Big Deal Bundle

Tajomné Zľavy Teraz Až Do 30%! | Použite Kód: MYSTERYSK

VEĽKÉ TAJOMNÉ ZĽAVY AŽ DO 30%!

Použite Kód: MYSTERYSK

Dostaňte svoj tréning na ďalší level s 30% ZĽAVOU na CELÚ Stránku! Budeš mať dnes šťastie si uplatniť až 30% zľavu?

Kúp Teraz

Bol: 87.49€ 77.09€ Ušetríte 10.40€
Nie je na Sklade

Vypredané

Popis Produktu

Big Deal Balík ponúka skvelú hodnotu za vynaložené peniaze. Najobsiahlejší a univerzálny výživový balík doposiaľ je ideálny pre každého, kto chce pribrať na hmotnosti, stratiť telesný tuk, zlepšiť športový výkon a zlepšiť celkovú pohodu. Znížili sme cenu až na 49.99 libier a to robí z tohto balíka výnimočný produkt.

Big Deal Bundle obsahuje 7 špeciálne vybraných doplnkov, ktoré poskytujú vášmu telu po dobu mesiaca základné makro a mikro živiny, ktoré vaše telo potrebuje. Rôzne štúdie ukazujú, že športovci a ľudia, ktorí vedú aktívny životný štýl vyžadujú viac živín ako menej aktívni ľudia a to kvôli napätiu, ktorému je telo počas tréningu vystavené. Tento balík obsahuje všetky doplnky, ktoré vaše telo potrebuje: bielkoviny, sacharidy (s vysokým GI a nízkym GI), esenciálne mastné kyseliny, vitamíny a kreatín.

Vybrali sme Kreatín monohydrát, aby vám pomohol zvýšiť silu a moc, MP MAX True Whey ako zmes bielkovín na podporu rastu a regenerácie vašich svalov, Instant Oats vám dodáva energiu, Dextróza je na podporu zotavenia po tréningu a Omega 3 a Daily Vitamins na podporu celkovej pohody .

Ďalšie informácie: Aby ste mohli vidieť, ako by mohol byť použitý Big Deal Bundle, tak sme vytvorili vzor denného plánu:

Raňajky
100 g Instant Oats
25 g True Whey
2 x Omega 3

Obed
1 x Daily Vitamins

Pre Workout Shake
100 g Instant Oats
25 g True Whey
5 g Kreatín Monohydrát

Tréning

Post Workout Shake
50 g Dextróza
25 g True Whey

MP MAX True Whey (Chocolate Orange, 2.27 kg): Ďalšia generácia skvelého proteínu. Ideálny pre každého, kto chce podporiť rast a kvalitu svalovej hmoty

Kreatín Monohydrát (250 g): Osvedčený pri zlepšení výkonu, sily a rastu a bolo preukázané, že znižuje celkový času regenerácie a zotavenia medzi tréningami.

Omega 3 (90 kapsúl): Omega 3 je esenciálna mastná kyselina (EFA), ktorá pochádza z rybieho oleja. Obsahuje EPA a DHA, ktoré pomáhajú mozgu a imunitným a kardiovaskulárnym funkciám

Daily Vitamins (60 tabliet): Komplexný multivitamín s cieľom zvýšiť celkovú pohodu a predchádzať nedostatku vitamínov v strave

Instant Oats (2.5 kg): fantastický zdroj sacharidov s nízkym glykemickým indexom (GI) a je ideálny pre doplnenie energie vášmu telu pred cvičením

. Dextróza (1 kg): jednoduchý sacharid, ktorý poskytuje rýchlo pôsobiaci zdroj energie a zároveň spôsobuje uvoľňovanie inzulínu a podnieťuje proces regenerácie

Myprotein Blender Bottle (600 ml): Myprotein Blender Bottle fľaša je najmodernejší športový doplnok na dnešnom trhu, pomáha vám vyrábať najhladší nápoj s minimálnym úsilím.

Príchute a veľkosť produktov sú podľa obrázka a môžu byť nahradené bez predchádzajúceho upozornenia v závislosti na zásobách v sklade.

Etiketa na tomto produkte je minimálne v angličtine. Verzia vo francúzštine, taliančine, nemčine, španielčine, dánčine, švédčine a fínčine sa objavuje na niektorých produktoch.

Hlavné Výhody

  • Vynikajúca hodnota za peniaze
  • Pokrýva všetky Vaše každodenné požiadavky
  • Ideálne pre tých, ktorí chcú nabrať svalovú hmotu

Navrhované Využitie

Prosím pozrite si stránky jednotlivých produktov pre viac informácií.

Zloženie

Prosím, pozrite si stránky jednotlivých produktov pre podrobnosti.

Nutričné Informácie

Prosím pozrite si stránky jednotlivých produktov pre viac informácií.

Hodnotenia Zákazníkov

V súčasnej dobe tu nie sú žiadne recenzie.

Napíšte recenziu, pre vašu šancu vyhrať poukaz v hodnote 100 eur.

The Big Deal Bundle

Vyberte Obrázok

The Big Deal Bundle