Woman's Fitness Bundle

Buďte Prvý a Získajte Až 25% Zľavu | Použite Kód: RYCHLO

Ponáhľajte sa - získajte čo najvyššiu zľavu predtým než bude neskoro.

* Prvých 100 zákazníkov dostane 25% zľavu

* Ďalších 150 zákazníkov dostane 20% zľavu

* Nasledujúci zákazníkovia dostanu 15% zľavu

Akcia platí do polnoci 21. Októbra 2016 alebo do vypredania promo zásob. Maximálna zľava na objednávku je 100 Euro. Iba jeden zľavový kód môže byť použitý na objednávku.

Kúp Teraz

81.89€

Nie je na Sklade

Vypredané

Popis Produktu

Poznámka: Balenie sa môže líšiť od zobrazeného

""Women's Fitness Bundle"" bol vytvorený špeciálne pre aktívne ženy a združuje niektoré z najlepších výrobkov z radu MP MAX Elle. Tieto doplnky fungujú synergicky a poskytujú živiny, ktoré vám pomôžu zostať zdravý a zlepšiť celkovú fyzickú úroveň. Tento balík tiež dopĺňa energiu a zároveň pomáha udržiavať nízke hladiny telesného tuku.

Aké sú hlavné výhody? ""Women's Fitness Bundle"" bol vytvorený špeciálne pre ženskú postavu. Balík ponúka šesť doplnkov, ktoré sa navzájom podporujú a prispievajú k zlepšeniu celkového zdravia a duševnej pohody. Zároveň tieto výrobky najvyššej kvality pomáhajú pri cvičení a pomôžu vám udržať štíhle telo a zdravý životný štýl.

Obsahuje:

MP MAX - Elle True Diet(Chocolate Silk príchuť, 1800 g):Vynikajúca kombinácia živín k podpore zotavenia po výkone a tvorbe štíhleho tela.

MP MAX - Elle Thermopure(90 kapsúl): Silná termogénna zmes, ktorá podporuje odbúravanie tukov u žien a pomáha k zvýšeniu energie a vitality.

MP MAX Elle Virtue Bar(Double Chocolate príchuť, 1 x 12 bars): Vynikajúca, jogurtom zaliata cereálna tyčinka, ideálna na konzumáciu v dobe medzi jedlami.

Myprotein Blender Bottle: Vysoko kvalitná fľaša na miešanie je ideálny spôsob ako vytvoriť tie najjemnejšie nápoje s minimálnym úsilím.

PRÍCHUTE, PRODUKTY A VEĽKOSTI MÔŽU BYŤ ZMENENÉ BEZ OZNÁMENIA V ZÁVISLOSTI NA ZÁSOBÁCH V SKLADE

Etiketa na tomto produkte je minimálne v angličtine. Verzia vo francúzštine, taliančine, nemčine, španielčine, dánčine, švédčine a fínčine sa objavuje na niektorých produktoch.

Hlavné Výhody

  • Ponúka širokú škálu produktov, ktoré pomáhajú znižovať hladinu telesného tuku
  • Navrhnutý pre zväčšenie svalovej hmoty
  • Vynikajúca hodnota za peniaze

Hodnotenia Zákazníkov

V súčasnej dobe tu nie sú žiadne recenzie.

Napíšte recenziu, pre vašu šancu vyhrať poukaz v hodnote 100 eur.

Woman's Fitness Bundle

Vyberte Obrázok

Woman's Fitness Bundle