• Vegetarián

    Vegetarián

  • Vegán

    Vegán

Activated Jačmeň

Aktivated®

25% Zľava Na Vašu Objednávku! | Použite Kód: MYPSK25

Kúpte si akýkoľvek z našich najpredávanejších produktov podľa vášho výberu, napríklad Impact Whey Protein, Arašidové Maslo, alebo čokoľvek iné z našich bestsellerov.

Akcia platí do polnoci 28. Októbra 2016, alebo do vypredania promo zásob. Iba jeden zľavový kód môže byť použitý na objednávku. Zákazníci môžu umiestniť viac objednávok.

Kúp Teraz

Nie je na Sklade

Popis Produktu

Activated Barley je ideálny sacharid! Jedná sa o predklíčiace zrná, ktoré sa postupne štiepia a týmto spôsobom poskytujú energiu na dlhšiu dobu. Activated Barley je tiež skvelým zdrojom imunitného beta-glukánu a rozpustnej vlákniny.

Activated Barley sa vyrába patentovaným postupom, ktorý zvyšuje beta-glukány až o 94 percent. Navyše vláknina z Activated Barley tvorí rôsolovité médium, vytvorením stabilného uvoľňovania živín, ktoré obsahujú vysoké hladiny antioxidantov a kyslíka. Tiež obsahuje 5.6% omega-3 a 4.6% omega-6 mastných kyselín. Activated Barley má vynikajúci nutričný profil.

Activated Barley má veľmi nízky GI, medzi 20 a 30. Vďaka tomu sa energia, ktorú dostanete bude uvoľňovať po oveľa dlhšiu dobu v porovnaní s inými sacharidmi, napr. ako je s vysokým GI dextróza. To ho robí skvelým na doplnenie sacharidov kedykoľvek počas dňa.

Etiketa na tomto produkte je minimálne v angličtine. Verzia vo francúzštine, taliančine, nemčine, španielčine, dánčine, švédčine a fínčine sa objavuje na niektorých produktoch.

Hlavné Výhody

  • Zdroj sacharidov s nízkym GI
  • Vysoké úrovne beta-glukánu
  • Patentovaná metóda extrakcie

Navrhované Využitie

Pridajte 500-750 ml vody alebo ovocnej šťavy do jedného z našich šejkrov (čím menej tekutiny použijete tým hustejší napoj). Pridajte trištvrte veľkej MP odmerky (43 g), potraste a môžete konzumovať. Užívajte 1-2 krát denne.

1 x Plná veľká MP plastová odmerka váži 43 g. (Nie je súčasťou balenia)

Zloženie

Tento produkt je 100% Aktívny Jačmeň, nič nebolo pridané ani odobrané.

Nutričné Informácie

Na 30 g:
Energia: 99.9 cal
Bielkoviny (suché): 3.0 g
Sacharidy: 21.0 g
Vláknina: 6.0 g

Hodnotenia Zákazníkov

V súčasnej dobe tu nie sú žiadne recenzie.

Napíšte recenziu, pre vašu šancu vyhrať poukaz v hodnote 100 eur.

Activated Jačmeň

Vyberte Obrázok

Activated Jačmeň