• Vegetarian

    Vegetarian

  • Vegan

    Vegan

Barley Grass Powder

Príchuť
Balenie
Veľkosť

DEŇ 3 - DOSTAŇ KOLÁČ A 25% ZĽAVU!

Narodeninové Ponuky: Deň 3

Týždeň Plný Narodeninových Ponúk Je TU! Oslavujeme 12 Silných Rokov, prinesieme vám exkluzívne ponuky & 12 Čisto Nových Produktov!

Je tu Deň 3 Našich Narodeninových Ponúk - Neexistuje žiadna party bez koláča - tuto stredu oslávte 12 Silných Rokov s 25% Zľavou Na CELÚ Objednávku!

Plus získajte Zadarmo Proteínový Koláč

Kúp Teraz

€6.49

Na sklade | Zvyčajné posielame do 24 hodín

Popis Produktu

* Výsledky sa môžu líšiť od osoby k osobe *

Listy mladého jačmeňa sú cenené pre jeho vysokú koncentráciu vitamínov, minerálov a aminokyselinových enzýmov. Bolo potvrdené, že jačmeň obsahuje všetky vitamíny, minerály a proteíny, ktoré sú nevyhnutnou súčasťou ľudskej stravy, a preto je skvelým doplnkom k diéte.

Pri porovnaní na jednotku hmotnosti sa zistilo, že jačmeň je sedemkrát bohatší na vitamín C ako pomaranče, päťkrát bohatší na železo ako špenát a desaťkrát bohatší na vápnik ako mlieko.

Jačmeň má tiež vysoký obsah chlorofylu. Chlorofyl je podobný štruktúre hemoglobínu a vďaka tomu zvyšuje schopnosť krvi preniesť väčšie množstvo kyslíka. Okysličená krv môže poskytnúť mnoho zdravotných výhod vrátane nárastu energie, zlepšenia funkcie mozgu a obrany proti nezdravým toxínom. Chlorofyl pôsobí tiež ako silný antioxidant, ktorý čistením krvi neutralizuje toxíny v tele a čistením buniek pomáha telu znížiť vplyv škodlivých toxínov a voľných radikálov. Mladý jačmeň je tiež vyhľadávaný pre vysoký obsah superoxiddismutázy (SOD). SOD pomáha pri trávení tým, že pomáha prieniku vitamínov a minerálov do krvného obehu. V kombinácii s vitamínmi je SOD taktiež účinný antioxidant.

Jačmeň má vysoký alkalizujúci účinok, ktorý pomáha kontrolovať telesné hladiny kyselín, čo umožňuje optimálne fungovanie buniek.

Hlavné Výhody

  • Plný vitamínov, minerálov, aminokyselín a enzýmov
  • Môže zvýšiť obsah hemoglobínu v krvi
  • Silný antioxidant

Navrhované Využitie

Pridajte 150-250 ml vody alebo ovocnej šťavy do jedného z našich šejkrov. Pridajte 3 plné malé MP odmerky (6 g), potraste a môžete užívať. Konzumujte jednu až tri porcie denne.

Jačmenný prášok by mal byť zavádzaný do stravy postupne, aby si telo zvyklo na akúkoľvek detoxikačnu reakciu.

1 x Plná malá MP plastová odmerka váži 1.68 gramov. (Nie je súčasťou objednávky)

Zloženie

100% Barley Grass Powder.

Nutričné Informácie

Na 6 g:
Energia: 23.0 kcal
Bielkoviny: 1.5 g
Sacharidy: 3.5 g
Tuky: 0.5 g
Diétna vláknina: 2.0 g
Chlorofyl: 25.0 mg

Hodnotenia Zákazníkov

V súčasnej dobe tu nie sú žiadne recenzie.

Napíšte recenziu, pre vašu šancu vyhrať poukaz v hodnote 100 eur.

Barley Grass Powder

Vyberte Obrázok

Barley Grass Powder