• Gluten Free

  Gluten Free

 • Vegetarián

  Vegetarián

 • Vegán

  Vegán

Carbogen®

Príchuť
Balenie
Veľkosť

Si Nový Zákazník?

Ak nakupujete u nás po prvý krát teraz máte príležitosť získať 20% Zľavu na Vašu Celu Objednávku!

Kúp Teraz

Bol: 13.99€

Teraz 4.20€

Ušetríte 9.79€

Na sklade | Zvyčajné posielame do 24 hodín

Popis Produktu

Čo je to Carbogen®?

Carbogen® je patentovaný vzorec enzýmov, ktorý poskytuje unikátnu kombináciu maltodextrínu, amylázy, celulázy a hemicelulózy.

Výhody Carbogen®

Carbogen® je rozpustný prášok, ktorý môžete pridať do vášho nápoja po cvičení a môžete ho kombinovať s ďalšími sacharidmi, ako napríklad dextróza, maltodextrín alebo fruktóza.

Pre koho je Carbogen® vhodný?

Carbogen® je ideálny pre každého, kto chce maximalizovať regeneráciu po intenzívnom cvičení. Odporúča sa konzumovať 200 mg Carbogen® ihneď po cvičení v kombinácii so sacharidmi s vysokým glykemickým indexom, ako napríklad dextróza alebo maltodextrín. Carbogen® môžete tiež užívať s inými sacharidmi alebo ako súčasť sacharidových vĺn.

Výživové potreby všetkých našich zákazníkov sú pre nás veľmi dôležité. Aj keď sú všetky suroviny v tomto produkte vhodné pre vegánsku stravu, berte prosím na vedomie, že v rovnakom objekte sa tiež spracúvajú mliečne prášky a v malom rozsahu môže dôjsť k vzájomnej kontaminácii. Toto stanovisko akceptuje Vegan Society.

Etiketa na tomto produkte je minimálne v angličtine. Verzia vo francúzštine, taliančine, nemčine, španielčine, dánčine, švédčine a fínčine sa objavuje na niektorých produktoch.

Hlavné Výhody

 • Patentovaný enzýmový vzorec
 • Rozpustný prášok, jednoduchá príprava
 • Hodí sa k sacharidom, ako napríklad maltodextrín a dextróza

Navrhované Využitie

Pridajte 200-300 ml vody alebo ovocnej šťavy do jedného z našich šejkrov. Potom pridajte 200 mg, premiešajte a môžete konzumovať. Eventuálne pridajte 200 mg do vášho proteínového nápoja.

Poznámka: Všetky porcie sú merané presne prístrojmi na to určenými. Aj keď sa snažíme, aby naše Myprotein odmerky boli presným ekvivalentom, stále nedokážu porciu odmerať úplne presne a nie sú náhradou za meracie zariadenia.

Neprekračujte stanovené denné odporúčané dávkovanie. Tento produkt je doplnok stravy nemal by byť užívaný ako náhrada pestrej a zdravej stravy. Skladujte na suchom a chladnom mieste mimo dosahu detí.

Zloženie

Vyrobené v objekte, kde sa tiež spracúva mlieko, sója, vajcia, lepok a produkty z nich.

Neochutené: Carbogen® patentovaná zmes tráviacich enzýmov (maltodextrín, fungálna amyláza, fungálna celuláza a hemicelulóza).

Nutričné Informácie

Veľkosť porcie - 1 malá odmerka (200 mg)

Počet porcií v balení - 250 (50 g)

Nutričné Informácie

  Na porciu
Carbogen®     200 mg

 

Nutričné informácie sú založené na neochutenej verzii. Pri výbere inej príchute sa môžu hodnoty líšiť.

Hodnotenia Zákazníkov

V súčasnej dobe tu nie sú žiadne recenzie.

Napíšte recenziu, pre vašu šancu vyhrať poukaz v hodnote 100 eur.

Carbogen®

Vyberte Obrázok

Carbogen®