Coconut Oil - Kapsule

100% prírodný kokosový olej

Garantovaná 50% Zľava Na Amino & Pilulky! | Použite Kód: AMINOSK

Môžete si vybrať z našich najpredávanejších ako sú, BCAA Plus, BCAA 4:1:1 , Kreatín Monohydrát, a mnoho ďalších skvelých produktov, ktoré vám pomôžu dosiahnuť vaše ciele!

Začni už dnes bez výhovoriek!

Akcia platí do polnoci 11. Decembra 2016, alebo do vypredania promo zásob. Iba jeden zľavový kód môže byť použitý na objednávku. Zákazníci môžu umiestniť viac objednávok.

Kúp Teraz

Nie je na Sklade

Popis Produktu

Čo sú to Coconut Oil kapsule?

Coconut Oil kapsule sú prírodný doplnok získaný z extra panenského kokosového oleja, obsahujúce veľké množstvo mastných kyselín, ktoré sú nevyhnutné pre naše zdravie. Kokosový olej používaný v kapsulách je lisovaný za studena, bez cukru a 100% prírodný kokosový olej najvyššej kvality k dispozícii.

Výhody Coconut Oil

Coconut Oil kapsule sú bohatým zdrojom triglyceridov so stredne dlhým reťazcom (MCT), poskytujúc viac než 90% MCT. V každej kapsule sa nachádza kyselina kaprylová, kyselina kaprínová, kyselina laurová a kyselina myristová.

Pre koho sú Coconut Oil kapsule vhodné?

Coconut Oil kapsule sú ideálne pre každého, kto chce zvýšiť svoj príjem MCT formou praktických, vegetariánskych kapsúl. Sú ideálne ak chcete využiť výhody kokosového oleja bez chuti a sú najjednoduchším spôsobom, ako zvýšiť svoj denný príjem MCT.

Etiketa na tomto produkte je minimálne v angličtine. Verzia vo francúzštine, taliančine, nemčine, španielčine, dánčine, švédčine a fínčine sa objavuje na niektorých produktoch.

Hlavné Výhody

  • 100% prírodný produkt
  • Extra panenský kokosový olej lisovaný za studena
  • 92% triglyceridov so stredne dlhým reťazcom.

Navrhované Využitie

Konzumujte 1 softgel kapsulu 3 krát denne. Najlepšie s jedlom.

Neprekračujte uvedené odporúčané denné dávkovanie. Tento produkt by nemal byť používaný ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Uchovávajte na suchom a chladnom mieste mimo dosahu priameho slnečného svetla. Vhodné pre vegetariánov. Skladujte mimo dosah detí

Zloženie

Panenský kokosový olej (Kyselina laurová C12, Kyselina myristová C14, Kyselina palmitová C16, Kyselina kaprylová C8, Kyselina kaprínová C10, Mononenasýtené mastné kyseliny - kyselina olejová, Kyselina stearová C18, Polynenasýtené mastné kyseliny - kyselina linolová), Želatínová kapsula.

Nutričné Informácie

Serving Size - 1 Softgel

Servings Per Container - 90 (90 Softgels)

Typical Nutritional Values

      Per Serving
Virgin Coconut Oil     1 g
Lauric C12     493 mg
Myristic C14     189 mg
Palmitic C16     81 mg
Caprylic C8     74 mg
Capric C10     62 mg
Mono Unsaturated - oleic acid     59 mg
Stearic C18     30 mg
Poly Unsaturated - linoleic acid     12 mg

Hodnotenia Zákazníkov

V súčasnej dobe tu nie sú žiadne recenzie.

Napíšte recenziu, pre vašu šancu vyhrať poukaz v hodnote 100 eur.

Coconut Oil - Kapsule

Vyberte Obrázok

Coconut Oil - Kapsule