• Vegetarián

    Vegetarián

Creapump (RTS)

Si Nový Zákazník?

Ak nakupujete u nás po prvý krát teraz máte príležitosť získať 20% Zľavu na Vašu Celu Objednávku!

Kúp Teraz

23.03€
Nie je na Sklade

Popis Produktu

Creapump® (RTS) bol navrhnutý tak, aby vám ponúkol rýchly a pohodlný spôsob ako konzumovať váš obľúbený proteínový šejk.

Creapump® je ideálny na použitie pred tréningom pre každého, kto chce zvýšiť svoju energetickú hladinu. S prémiovou kombináciou sacharidov, kreatínu a aminokyselín zistíte, že cvičíte oveľa tvrdšie a dlhšie s lepšími výsledkami.

Dextróza a Palatinóza® zmes sacharidov bola navrhnutá tak, aby pomohla nasýteniu vašich svalov aminokyselinami - Citrulín malát a Taurín.

Prídavok Creapure® je najčistejšia forma kreatínu monohydrátu na trhu, podporuje optimálny svalový výkon počas tréningu, aby ste mohli vykonať niekoľko záverečných opakovaní pri tréningu.

Etiketa na tomto produkte je minimálne v angličtine. Verzia vo francúzštine, taliančine, nemčine, španielčine, dánčine, švédčine a fínčine sa objavuje na niektorých produktoch.

Hlavné Výhody

  • Zvyšuje hladinu energie pred tréningom
  • Zvyšuje „napumpovanie“
  • Podporuje optimálny výkon
  • Pohodlné a jednoduché použitie RTS (Ready To Shake)

Navrhované Využitie

Pridajte vodu, mlieko alebo džús, kým fľaša je asi tri štvrtiny plná a dôkladne potraste. Pridajte viac tekutín pre redší nápoj. Odporúčame užiť 1 porciu denne 30 minút pred cvičením.

Zloženie

Sacharidová Zmes (dextróza, palatinóza; [Izomaltulóza]), Creapure® (Kreatín monohydrát), Citrulín Malát, Arginín alfa-Ketogluterát, aróma (len ochutené verzie), taurín, kyselina citrónová (len tropická príchuť), sladidlo (sukralóza [len ochutené verzie]), farbivo (kurkumín [len tropická príchuť]).

Nutričné Informácie

Na 30 g:
Energia: 82.0 kcal
Bielkoviny: 0.0 g
Sacharidy: 19.5 g
Tuky: 0.0 g

Aktívne ingrediencie na 30g:
Sacharidová zmes: 19.5 g
Creapure®: 5 g
Maláte Pump Blend (arginín malát a citrulín malát): 5 g
Taurín: 600 mg

Hodnotenia Zákazníkov

V súčasnej dobe tu nie sú žiadne recenzie.

Napíšte recenziu, pre vašu šancu vyhrať poukaz v hodnote 100 eur.

Creapump (RTS)

Vyberte Obrázok

Creapump (RTS)