• Gluten Free

  Gluten Free

 • Vegetarian

  Vegetarian

 • Vegan

  Vegan

Dipotassium Phosphate

Príchuť
Balenie
Veľkosť

ZĽAVY AŽ DO 75% NA VŠETKO + DODATOČNÁ ZĽAVA 10% - použite kód: AFTERPARTYSK

NARODENINOVÉ PONUKY - AFTERPARTY

Zľavy až do 75% Na VŠETKO PLUS DODATOČNÁ ZĽAVA 10%

*Akcia platí iba limitovanú dobu, alebo do vypredania promo zásob. Iba jeden zľavový kód môže byť použitý na objednávku. Zákazníci môžu umiestniť viac objednávok. Maximálna zľava na objednávku je €100.

Kúp Teraz

Bol: €24.59

Teraz €14.75

Ušetríte €9.84

Na sklade | Zvyčajné posielame do 24 hodín

Popis Produktu

* Výsledky sa môžu líšiť od osoby k osobe *

Fosfátové doplnky boli používané po dlhé roky vrcholovými športovcami, ktorí chceli zvýšiť svoju odolnosť a vytrvalosť a zároveň oddialiť únavu. Je vhodný pre každého, kto vykonáva neustály pohyb po dobu aspoň 30 minút. Difosfát draselný je soľ z fosfátu, ktorý je cenený pre svoju vysokú bio-dostupnosť.

Fosfáty zohrávajú zásadnú úlohu v metabolizme energie pri aeróbnych aj anaeróbnych cvičeniach. Fosfáty sú používané v tele na produkciu ATP a CP. Obe sú neoceniteľné zdroje explozívnej energie. Zlepšujú schopnosť vášho tela produkovať ATP a CP podporuje väčší výkon silových pohybov, ako je šprint a dvíhanie závaží. Fosfáty sa využívajú aj pri vzniku zlúčeniny s názvom 2,3-difosfoglycerát (2,3-DPG), ktorá napomáha k uvoľňovaniu kyslíka z hemoglobínu do svalových buniek. Vysoká prítomnosť 2,3-DPG zvyšuje dodávku kyslíka do vašich svalových buniek, čo má za následok zlepšenie VO2max a aeróbnej kapacity. Metabolizmus tukov a sacharidov na energiu sa môže zlepšiť prostredníctvom doplnenia fosfátovej soli.

Jedným z hlavných účinkov fosfátu je jeho schopnosť tlmiť tvorbu kyseliny mliečnej. Štúdie ukázali, že okrem zníženia hladiny kyseliny mliečnej, môže znížiť vnímanie námahy (RPE) v priebehu cvičenia. Difosfát draselný má nielen hlboký fyziologický účinok na výkon, ale môže pomôcť aj psychologicky - a to tým, že sa počas cvičenia cítite lepšie.

Keďže fosfáty môžu zlepšiť metabolizmus tukov na energiu, môže byť výhodné použiť Difosforečnan draselný v kombinácii s Acetyl L-karnitín.

Hlavné Výhody

 • Pomáha zvýšiť tvorbu ATP
 • Môže zvýšiť VO2max a vytrvalosť
 • Pomáha regulovať produkciu kyseliny mliečnej

Navrhované Využitie

Ako doplnok stravy sa pre dosiahnutie najlepších výsledkov odporúča užiť 1 g štyrikrát denne rovnomerne rozložene počas celého dňa.

Pridajte polovicu malej MP odmerky (1 g) na vaše preferované množstvo vody alebo ovocnej šťavy a môžete ihneď konzumovať. Najlepšie užívať na lačný žalúdok.

1 x Plná malá MP plastová odmerka váži 2 g (nie je súčasťou objednávky).

Zloženie

Tento produkt je 100% Hydrogenfosforečnan draselný, nič nebolo pridané ani odobrané.

Nutričné Informácie

100% Hydrogenfosforečnan Draselný

Zákazníci si tiež kúpili

Hodnotenia Zákazníkov

V súčasnej dobe tu nie sú žiadne recenzie.

Napíšte recenziu, pre vašu šancu vyhrať poukaz v hodnote 100 eur.

Dipotassium Phosphate

Vyberte Obrázok

Dipotassium Phosphate