Food Intolerance Test

ZĽAVY AŽ DO 75% NA VŠETKO plus ZDARMA NARODENINOVÝ ŠEJKER

PARTY POKRAČUJE - Oslavujeme Úžasných Silných 12 Rokov Našej Existencii Na Trhu!

Oslavujte aj najďalej s až do 75% Výpredajom Na Všetko U Nás PLUS ZADARMO Limitovanú Edíciu Narodeninového Šejkru, pri nákupe za €85.

*Akcia platí iba limitovanú dobu, alebo do vypredania promo zásob. Iba jeden darček / zľavový kód môže byť použitý na objednávku. Zákazníci môžu umiestniť viac objednávok. Maximálna zľava na objednávku je €100.

Kúp Teraz

Nie je na Sklade

Popis Produktu

Podľa Allergy UK, 45% populácie trpí potravinovou intoleranciou, ktorá síce neohrozuje život, ale môže život veľmi znepríjemniť. Náš test potravinovej intolerancie je ľahko použiteľný, navrhnutý tak, aby vám poskytol osobný profil potravinovej intolerancie, ktorá vám pomôže upraviť váš jedálniček pre optimalizáciu vášho zdravia a výkonu.

Lorisian 50 a Lorisian 75 potravinový intolerančný test poskytne všetko potrebné, aby ste si mohli z prsta odobrať vzorku krvi, ktorá je potom poslaná v predplatenej spiatočnej obálke na analýzu. Do desiatich pracovných dní od obdŕžania vašej vzorky budú výsledky poslané priamo k vašim dverám. Náš osobný test zahŕňa kompletné výsledky testov a návod, ktorý vysvetľuje princípy liečenia potravinovej intolerancie.

Lorisian 50 bude testovať 50 konkrétnych alergií vrátane pšenice, lepku, kravského mlieka, orechov, vajec a kvasníc, kým Lorisian 75 bude testovať ďalších 25 alergií, vrátane arašidov, jačmeňa, koriander, rascu a chmeľ.

Hlavné Výhody

  • Test na 50 alebo 75 bežných alergií
  • Domáci krvný test
  • Výsledky dostanete poštou do 10 pracovných dní

Navrhované Využitie

Pozrite si pokyny na obale Lorisian Food Intolerance Test.

Hodnotenia Zákazníkov

V súčasnej dobe tu nie sú žiadne recenzie.

Napíšte recenziu, pre vašu šancu vyhrať poukaz v hodnote 100 eur.

Food Intolerance Test

Vyberte Obrázok

Food Intolerance Test