• Vegetarián

    Vegetarián

  • Vegán

    Vegán

Glutamínové Peptidy

25% ZĽAVA NA VŠETKO + DARČEK ZADARMO | Použite Kód: MYPSK25

Nezmeškajte vašu príležitosť získať až 25% zľavu na VŠETKO! Chcete mať peknú postavu? Práve teraz si môžete zaobstarať zásoby športových doplnkov Myprotein s 25% zľavou a navyše si urobiť radosť a získať darček zadarmo.

S Myprotein doplnkami Vás nič neprekvapí!

Akcia platí iba do polnoci 22. Januára 2017 alebo do vypredania promo zásob. Iba jeden zľavový kód môže byť použitý na objednávku. Zákazníci môžu umiestniť viac objednávok. Maximálna zľava na objednávku je €100.

Kúp Teraz

9.59€
Nie je na Sklade

Popis Produktu

Glutamine Peptides sú častým produktom používaným kulturistami a športovcami na potlačenie svalovej únavy po ťažkom tréningu. Peptidy sú prirodzene odvodené chemické látky, ktoré umožňujú užívateľom efektívnejšie využiť vyššie dávky glutamínu. To podporuje rast svalovej hmoty a zrýchľuje zotavenie po intenzívnom tréningu.

Na rozdiel od glutamínu sú glutamínové peptidy oveľa stabilnejšie, vďaka väzbám medzi samým glutamínom a peptidmi, ktoré sú k nemu pripojené.

Výhodou tejto stabilnejšej formy doplnku je, že sa rozštiepi rýchlejšie a tým sa rýchlejšie absorbuje ako iné formy. Tento produkt je skvelým doplnkom počas tréningu a po ňom, podporuje rýchlejšiu regeneráciu a rast.

Existuje celý rad ďalších výhod, ktoré ho robia ešte účinnejším výživovým doplnkom.

Používaním glutamínových peptidov v spojení s vyváženou stravou môže poskytnúť rad vynikajúcich ziskov vo výkone, ktoré môžu byť dosiahnuté v posilňovni a pre vaše celkové zdravie.

Etiketa na tomto produkte je minimálne v angličtine. Verzia vo francúzštine, taliančine, nemčine, španielčine, dánčine, švédčine a fínčine sa objavuje na niektorých produktoch.

Hlavné Výhody

  • Rýchla absorpcia v tele pre lepší výkon
  • Podpora obnovy svalových buniek po tréningu
  • Veľmi populárna aminokyselina

Navrhované Využitie

Ako doplnok stravy sa odporúča užívať 4 g, 1 až 3 krát denne. Pridajte 2 malé MP odmerky (4 g) na vami preferované množstvo vody alebo ovocnej šťavy a môžete ihneď konzumovať.

1 x Plná malá MP plastová odmerka váži 2 gramy (nie je súčasťou balenia).

Zloženie

Tento produkt obsahuje 100% glutamínové peptidy, nič nebolo pridané ani odobrané.

Nutričné Informácie

100% Glutamín Peptid

Hodnotenia Zákazníkov

V súčasnej dobe tu nie sú žiadne recenzie.

Napíšte recenziu, pre vašu šancu vyhrať poukaz v hodnote 100 eur.

Glutamínové Peptidy

Vyberte Obrázok

Glutamínové Peptidy