• Gluten Free

  Gluten Free

 • Vegetarian

  Vegetarian

 • Vegan

  Vegan

HMB

Beta-hydroxy beta-metylbutyrát

Príchuť
Balenie
Veľkosť

DEŇ 2 - 50% ZĽAVA NA PILULKY, AMINOS, SPAĽOVAČE & GAINERY!

Narodeninové Ponuky: Deň 2

Týždeň Plný Narodeninových Ponúk Je TU! Oslavujeme 12 Silných Rokov, prinesieme vám exkluzívne ponuky & 12 Čisto Nových Produktov!

Je tu Deň 2 Našich Narodeninových Ponúk - bez ohľadu na Váš fitness cieľ, oslavujte s nami s 50% Zľavou na Pilulky, Aminokyseliny, Spaľovače & Gainery.

PLUS pridajte sa k nám a pripite si na Myprotein s naším Limitovaným Šejkrom.

Kúp Teraz

€14.99

Na sklade | Zvyčajné posielame do 24 hodín

Popis Produktu

* Výsledky sa môžu líšiť od osoby k osobe *

HMB (beta-hydroxy beta-methylbutyrát) je aminokyselina, ktorá pochádza z leucínu, ktorý sa získava zo srvátkových bielkovín. HMB možno nájsť aj v niektorých potravinách, ako sú napr. sumce a lucerna ale je ho možno nájsť aj v materskom mlieku. Veľmi ťažko ju získame z bežnej stravy. HMB bola objavená v roku 1950 a bola skúmaná po niekoľko desaťročí a skutočne populárnou medzi športovými doplnkami sa stala okolo roku 1995.

Pri užívaní HMB bolo preukázané, že spomaľuje odbúravanie svalových bielkovín. Podporuje tiež rast svalového tkaniva. Skoršie štúdie ukázali, že suplementácia HMB tiež znižuje hladinu cholesterolu a pomáha posilňovať imunitný systém.

V kontrolovanom vedeckom experimente dostavalo 41 dobrovoľníkov mužského pohlavia vo veku 19 až 29 rokov denne 0, 1.5, alebo 3 gramy HMB po dobu 3 týždňov. Účastníci tiež posilňovali 3 dni v týždni dobu 90 minút. Výsledky naznačujú, že HMB môže zvýšiť silu aj svalovú hmotu v priamom pomere.

V inom kontrolovanom experimente popísanom v rovnakom článku, 32 dobrovoľníkov mužského pohlavia bralo buď 3 gramy HMB denne, alebo placebo, trénovali cez 2 alebo 3 hodiny denne, 6 dní v týždni po dobu 7 týždňov. Skupina HMB došla k podstatne väčšiemu zlepšeniu výsledkov v cvikoch ako napríklad bench-press. Nebol však zistený žiadny významný rozdiel v telesnej hmotnosti alebo tukovej hmote na konci experimentu.

Hlavné Výhody

 • Pomáha predchádzať ku poškodeniu tkanivá
 • Zvyšuje zisk svalovej hmoty
 • Pomáha zregenerovať tkanivo

Navrhované Využitie

Ako doplnok k strave sa odporúča užívať 1 g 3 x denne rovnomerne rozložené na celý deň pre dosiahnutie najlepších výsledkov.

Pridajte o trošku viac než je polovica na malej MP odmerke (1 g) k vášmu normálnemu množstvu vody alebo ovocnej šťavy a môžete ihneď konzumovať.

1 x Plná malá MP plastová odmerka váži 1.8 g.

Zloženie

Tento produkt je 100% HMB, nič nebolo pridané ani odobrané.

Nutričné Informácie

100% HMB.

Hodnotenia Zákazníkov

V súčasnej dobe tu nie sú žiadne recenzie.

Napíšte recenziu, pre vašu šancu vyhrať poukaz v hodnote 100 eur.

HMB

Vyberte Obrázok

HMB