• Vegetarián

    Vegetarián

Hurricane Evo

All-in-one'

25% Zľava Na Vašu Objednávku! | Použite Kód: MYPSK25

Kúpte si akýkoľvek z našich najpredávanejších produktov podľa vášho výberu, napríklad Impact Whey Protein, Arašidové Maslo, alebo čokoľvek iné z našich bestsellerov.

Akcia platí do polnoci 28. Októbra 2016, alebo do vypredania promo zásob. Iba jeden zľavový kód môže byť použitý na objednávku. Zákazníci môžu umiestniť viac objednávok.

Kúp Teraz

Nie je na Sklade

Popis Produktu

MP MAX ® Hurikán Evo je prémiový všetko v jednom športový doplnok navrhnutý tak, aby podporoval zisky v sile a veľkosti a zároveň podporuje maximálny výkon. Nabalený s unikátnou kombináciou bielkovín, sacharidov, kreatínu, aminokyselín a HMB tento produkt dodáva dôležité živiny, ktoré vaše telo požaduje pri intenzívnom tréningu.

Proteínová zmes zaistí pomalé uvoľňovanie aminokyselín na podporu rastu a je k dispozícii vo viditeľnom pomere, 40% koncentrát mliečnej bielkoviny, 30% srvátkový koncentrát a 30% vaječný bielok. Obsah sacharidov pochádza výlučne z veľmi jemného ovsa, pomáha zaistiť dlhší prúd energie pre zvýšenie odolnosti. Pre tých, ktorí intenzívne cvičia sme pridali kreatín, jeden z najpopulárnejších a najúspešnejších zložiek na budovanie svalov na trhu.

Pre rozšírený proces zotavovania svalov, sme zahrnuli podstatnú porciu peptidov viazaných aminokyselín a HMB. Peptidy viazané aminokyselinami sú rýchlo prispôsobilé a bolo preukázané, zvýšenie obnovy a rastu pri čerpaní vody do svalu a tým podporujú syntézu glykogénu. váš rast bude tiež podporovaný prítomnosťou anti-katabolickou HMB. U HMB bolo preukázané, že pomáha pri čistom raste tým, že bráni odbúravaniu bielkovín a obnovuje tkanivá po cvičení. Etiketa na tomto produkte je minimálne v angličtine. Verzia vo francúzštine, taliančine, nemčine, španielčine, dánčine, švédčine a fínčine sa objavuje na niektorých produktoch.

Hlavné Výhody

  • Podporuje zisky v sile a svalovej hmote
  • Obsahuje proteín, kreatín, aminokyseliny a HMB
  • Tiež zahŕňa podporu trávenia Lactospore ® a DigeZyme ®

Navrhované Využitie

Pridajte 3 odmerky (60 g) a premiešajte s 300-400 ml vody alebo mlieka (čím menej tekutiny použijete tým hustejší napoj). Pre najlepšie výsledky pridajte tekutiny potom prášok do jedného z našich šejkrov. Užívajte ihneď po zmiešaní. Odporúčame 2 porcie denne. V tréningový deň užívajte po prebudení a ihneď po tréningu. V oddychové dni konzumujte ráno a zároveň v rovnaký čas ako máte zvyčajne tréning.

Zloženie

Proteínová zmes (40% koncentrát mliečnej bielkoviny, 30% srvátkový proteínový koncentrát [z mlieka], 30% vaječné bielka), kvalitný ovos, glutamínové peptidy (z gluténu), kreatín monohydrát, L-Leucín, HMB (vápnik Beta-hydroxy beta-methylbutyrátu), arómy, zahusťovadlo (xantánová guma), sladidlo (sukralóza), Digezyme® (amyláse, proteáza, celuláza, Beta-D-Galaktozidáza, lipáza), Lactospore® Probiotic.

Nutričné Informácie

Na 60 g:
Energia: 908.0 kJ
Energia: 217.0 Kcal
Bielkoviny: 34.6 g
Sacharidy: 14.4 g
z toho cukry: 1.8 g
z toho polyoly: 0.0 g
Tuky: 2.3 g
z toho nasýtené: 0.8 g
Diétna vláknina: 2.2 g
Sodík: 0.0 g

Tiež poskytuje na 60 g:
Glutamín peptidy: 3.0 g
L-Leucín: 2.0 g
Kreatín monohydrát: 2.5 g
Digezyme®: 50 mg
Lactospore ®: 100000000
Vápnik HMB: 1.5 g

Hodnotenia Zákazníkov

V súčasnej dobe tu nie sú žiadne recenzie.

Napíšte recenziu, pre vašu šancu vyhrať poukaz v hodnote 100 eur.

Hurricane Evo

Vyberte Obrázok

Hurricane Evo