Hurricane Evo

DEŇ 4 - 30% ODPOČÍTAVANIE PLUS ZADARMO FLAPJACKS!

Narodeninové Ponuky: Deň 4

Týždeň Plný Narodeninových Ponúk Je TU! Oslavujeme 12 Silných Rokov, prinesieme vám exkluzívne ponuky & 12 Čisto Nových Produktov!

Je tu Deň 4 Našich Narodeninových Ponúk. Je to skoro tu - odpočítavajte do našich narodenín s až 30% Zľavou z vašej celej objednávky.

PLUS, zatiaľ čo mame zásoby, získajte ZADARMO Narodeninový Flapjacks pri nákupe za €85!

* Darček je len zadarmo do 23:00 26. Mája 2016. Akcie platia do 23:00 26. Mája 2016 alebo do vypredania promo zásob. Iba jeden zľavový kód môže byť použitý na objednávku. Zákazníci môžu umiestniť viac objednávok. Maximálna zľava na objednávku je €100.

Kúp Teraz

Nie je na Sklade

Popis Produktu

Hurricane Evo je testovaný v rámci Svetovej antidopingovej agentúry (World Anti-Doping Agency - WADA) a dodržiava ISO 17025 akreditáciu, ktorá dáva istotu, že tento výrobok neobsahuje žiadne zo zakázaných látok.

Čo je to Hurricane Evo?

Hurricane Evo je prémiový všetko v jednom športový doplnok nabalený s unikátnou kombináciou bielkovín, sacharidov, kreatínu, aminokyselín a HMB

Výhody Hurricane Evo

Proteínová zmes zaistí pomalé uvoľňovanie aminokyselín na podporu rastu a je k dispozícii v pomere, 40% koncentrát mliečnej bielkoviny, 30% srvátkový koncentrát a 30% vaječný bielok. Pridali sme aj kreatín, ktorý zvyšuje fyzický výkon pri intenzívnych a dynamických tréningoch.

Pre koho je Hurricane Evo vhodný?

Je ideálny pre každého, kto chce zvýšiť denný príjem bielkovín s prídavkom sacharidov s nízkym GI, kreatínom a ďalšími esenciálnymi aminokyselinami.

Hlavné Výhody

  • Prispieva k rastu a udržaniu svalovej hmoty
  • Udržiavanie hladiny energie
  • Pridaný Kreatín a HMB

Navrhované Využitie

Pridajte 3 odmerky (60 g) a premiešajte s 300-400ml vody alebo mlieka (čím menej tekutiny použijete tým hustejší bude nápoj). Pre najlepšie výsledky pridajte tekutinu, a potom prášok do jedného z našich šejkrov. Užívajte ihneď po zmiešaní. Odporúčame 2 porcie denne. V tréningový deň užívajte po prebudení a ihneď po tréningu. V oddychové dni konzumujte ráno a zároveň v rovnaký čas ako máte zvyčajne tréning.

Zloženie

Bielkovinová zmes (40% koncentrát mliečnej bielkoviny, 30% srvátkový bielkovinový koncentrát [z mlieka], 30% prášok z vaječných bielok), Ultra Fine Oats, Glutamínový peptid (z gluténu), kreatín monohydrát, L Leucín, HMB (Calcium B-hydroxy-B Methylbutyrate) Arómy, zahusťovadlo (xantánová guma), sladidlo (sukralóza), Digezyme® (Amyláza, proteáza, celuláza, beta-D-galaktozidáza, lipáza), Lactospore® probiotikum.

Nutričné Informácie

Na 60 g:
Energia: 908.0 kJ
Energia: 217.0 Kcal
Bielkoviny: 34.6 g
Sacharidy: 14.4 g
z toho cukry: 1.8 g
z toho polyoly: 0.0 g
Tuky: 2.3 g
z toho nasýtené mastné kyseliny: 0.8 g
Diétne vláknina: 2.2 g
Sodík: 0.0 g

Tiež poskytuje na 60 g:
glutamínové peptidy: 3.0 g
L-Leucín: 2.0 g
Creatine Monohydrate: 2.5 g
Digezyme®: 50 mg
Lactospore®: 100 mil.
Vápnik HMB: 1.5 g

Hodnotenia Zákazníkov

V súčasnej dobe tu nie sú žiadne recenzie.

Napíšte recenziu, pre vašu šancu vyhrať poukaz v hodnote 100 eur.

Hurricane Evo

Vyberte Obrázok

Hurricane Evo