• Vegetarián

    Vegetarián

Impact Blend Deluxe (Sample)

Prémiová vysoko proteínová zmes

Tajomné Zľavy Teraz Až Do 30%! | Použite Kód: MYSTERYSK

VEĽKÉ TAJOMNÉ ZĽAVY AŽ DO 30%!

Použite Kód: MYSTERYSK

Dostaňte svoj tréning na ďalší level s 30% ZĽAVOU na CELÚ Stránku! Budeš mať dnes šťastie si uplatniť až 30% zľavu?

Kúp Teraz

1.27€
Nie je na Sklade

Popis Produktu

Impact Blend Deluxe je naša najnovšia proteínová zmes navrhnutá s primárnym zameraním na vynikajúcu chuť a vôňou. Každá príchuť bola špeciálne navrhnutá tak, aby malá bohatú a sladkú chuť. Náš testovací tím chuti produktov vyhlásil, že tento jedinečný produkt je najlepšie ochutený.

Zmes srvátkového proteínového koncentrátu, srvátkového proteínového izolátu a koncentrátu mliečnych bielkovín poskytujú fantastický nutričný profil s vynikajúcim obsahom aminokyselín. S dôrazom na srvátkový proteínový koncentrát a srvátkový proteínový izolát táto zmes ponúka rýchly zdroj bielkovín, ideálny pre použitie pred, počas a po cvičení. S vysokým obsahom bielkovín ktorý je poskytovaný z najlepších proteínových dostupných zdrojov, ktoré podporujú rast a regeneráciu. Životne dôležité aminokyseliny podporujú proces obnovy po intenzívnom cvičení, ako aj poskytujú energiu počas cvičenia. Pridaný koncentrát mliečnych bielkovín zvyšuje obsah aminokyselín a zároveň poskytuje veľkorysú ponuku pomalšie uvoľňovacích bielkovín.

Či je vaša priorita chuť alebo účinky produktu, náš impact blend deluxe je skvelou voľbou pre každého.

Etiketa na tomto produkte je minimálne v angličtine. Verzia vo francúzštine, taliančine, nemčine, španielčine, dánčine, švédčine a fínčine sa objavuje na niektorých produktoch.

Hlavné Výhody

  • Vynikajúca luxusná chuť
  • Vynikajúci aminokyselinový profil
  • Vysoký obsah bielkovín

Navrhované Využitie

Pridajte 150-200 ml vody alebo mlieka do jedného z našich šejkrov (čím menej tekutiny použijete tým hustejší bude nápoj). Pridajte 1 plnú veľkú MP plastovú odmerku (30 g), potraste a môžete užívať. Užívajte 2-3 krát denne, alebo podľa potreby.

1 x Plná veľká MP plastová odmerka váži 25 g.

Zloženie

Proteínová zmes (srvátkový proteínový koncentrát*, srvátkový proteínový izolát*, mliečny proteínový koncentrát*), kakaový prášok (len v čokoládovej príchuti), aróma (len ochutené verzie), farbivo (červená repa [len v jahodovej príchuti]), emulgátor (sójový lecitín), xantánová guma, sladidlo (sukralóza® [len ochutené verzie]). *Z mlieka.

Nutričné Informácie

Na 30 g:
Energia: 481 KJ / 113.4 kcal
Bielkoviny: 22.5 g
Sacharidy: 1.62 g
Tuky: 1.1 g

Upozorňujeme, nutričné informácie sú prevzaté z nearomatizovanej verzie. Pri výbere ochutenej verzie sa tým zníži obsah proteínov približne o 3% pri väčšine príchuti, ale pri čokoládovej príchuti vzhľadom na to, že obsahuje kakao, sa obsah zníži približne o 8%.

Hodnotenia Zákazníkov

V súčasnej dobe tu nie sú žiadne recenzie.

Napíšte recenziu, pre vašu šancu vyhrať poukaz v hodnote 100 eur.

Impact Blend Deluxe (Sample)

Vyberte Obrázok

Impact Blend Deluxe (Sample)