• Vegetarián

    Vegetarián

Impact Milk Isolate

MPI

Si Nový Zákazník?

Ak nakupujete u nás po prvý krát teraz mate príležitosť získať 20% Zľavu na Vašu Celu Objednávku!

Kúp Teraz

Nie je na Sklade

Popis Produktu

Náš fantastický mliečny izolát je sušená mliečna bielkovina (MPI) z čerstvého ultrafiltrovaného mlieka. Táto pokročilá mliečna bielkovina je vynikajúcim zdrojom kazeínu a srvátkových proteínov v rovnakom pomere ako sa prirodzene vyskytujú v mlieku, 80% a 20%, čo je ideálna kombinácia pre pomalé a rýchle uvoľnenie proteínu vo vašom tele.

Vzhľadom ku riadenému uvoľňovaniu aminokyselín, je mliečny proteínový izolát ideálny pre tých, ktorí chcú zabrániť katabolizmu (odbúravanie svalov) v dôsledku intenzívneho cvičenia. To vytvára časované uvoľňovanie aminokyselín a umožňuje telu, aby zabránilo katabolizmu a zlepšilo regeneráciu. Preto je mliečny proteínový izolát skvelý produkt pre ľudí, ktorí chcú doplniť svaly bielkovinami v období, keď nemôžu jesť, napríklad počas spánku alebo v dobe medzi jedlami.

Tento zdroj bielkovín má nízku hladinu laktózy v jednej porcii (cca 1.5 %), s veľkým 90% obsahom bielkovín (sušené), takže je ideálny pre tých, ktorí chcú zvýšiť svoj denný príjem bielkovín s minimálnym obsahom sacharidov. Mliečny bielkovinový izolat má tiež vyšší obsah aminokyselín s rozvetveným reťazcom (BCAA) než sójové proteíny alebo vaječné.

Mliečny izolát je bohatým zdrojom vápnika, mlieka bez GMO a je vyrobený v EÚ.

Etiketa na tomto produkte je minimálne v angličtine. Verzia vo francúzštine, taliančine, nemčine, španielčine, dánčine, švédčine a fínčine sa objavuje na niektorých produktoch.

Hlavné Výhody

  • Nízky obsah laktózy, s vysokým obsahom bielkovín
  • Palivo pre budovanie svalov
  • Obsahuje neutrálnu chuť a ľahko sa mieša

Navrhované Využitie

Pridajte 300-400 ml vody alebo mlieka do jedného z našich šejkrov (čím menej tekutiny použijete tým hustejší napoj). Pridajte 1 a pol veľkej MP odmerky (30 g), potraste a môžte konzumovať. Užívajte krátko pred spaním pre optimálne výsledky, alebo medzi jedlami, 2 až 3-krát denne podľa potreby.

1 x Plná veľká MP plastová odmerka váži 18 g. (Nie je súčasťou balenia)

Zloženie

Mliečny proteínový izolát*, kakaový prášok (iba čokoládová príchuť), aróma (len ochutené verzie), sladidlo (sukralóza® [len ochutené verzie]), farbivo (červená repa [iba jahodová príchuť]). *Z mlieka

Nutričné Informácie

Na 30 g:
Energia: 111.0 Kcal
Energia: 453.0 kJ
Bielkoviny (sušené): 27.0 g
Bielkoviny: 25.7 g
Sacharidy (laktóza): 0.5 g
Tuky: 0.5 g
Vápnik: 675.0 mg

Upozorňujeme, nutričné informácie sú prevzaté z nearomatizovanej verzii. Pri výbere ochutenej verzie sa tým zníži obsah proteínov približne o 3% pri väčšine príchuti, ale pri čokoládovej príchuti vzhľadom že obsahuje kakao obsah sa zníži približne o 8%.

Hodnotenia Zákazníkov

V súčasnej dobe tu nie sú žiadne recenzie.

Napíšte recenziu, pre vašu šancu vyhrať poukaz v hodnote 100 eur.

Impact Milk Isolate

Vyberte Obrázok

Impact Milk Isolate