• Vegetarian

    Vegetarian

Impact Milk Isolate

MPI

Tajomné Zľavy Teraz Až Do 40%! | Použite Kód: MYSTERYSK

Zadajte náš unikátny zľavový kód: MYSTERYSK a zistite akú tajomnú zľavu ste si uplatnili.

Budete mať dnes šťastie?

Akcia platí do polnoci 27. Septembra 2016. Iba jeden zľavový kód môže byť použitý na objednávku. Zákazníci môžu umiestniť viac objednávok. Maximálna zľava na objednávku je €100.

Kúp Teraz

Nie je na Sklade

Popis Produktu

Náš fantastický mliečny izolát je sušená mliečna bielkovina (MPI) z čerstvého ultrafiltrovaného mlieka. Táto pokročilá mliečna bielkovina je vynikajúcim zdrojom kazeínu a srvátkových proteínov v rovnakom pomere ako sa prirodzene vyskytujú v mlieku, 80% a 20%, čo je ideálna kombinácia pre pomalé a rýchle uvoľnenie proteínu vo vašom tele.

Vzhľadom ku riadenému uvoľňovaniu aminokyselín, je mliečny proteínový izolát ideálny pre tých, ktorí chcú zabrániť katabolizmu (odbúravanie svalov) v dôsledku intenzívneho cvičenia. To vytvára časované uvoľňovanie aminokyselín a umožňuje telu, aby zabránilo katabolizmu a zlepšilo regeneráciu. Preto je mliečny proteínový izolát skvelý produkt pre ľudí, ktorí chcú doplniť svaly bielkovinami v období, keď nemôžu jesť, napríklad počas spánku alebo v dobe medzi jedlami.

Tento zdroj bielkovín má nízku hladinu laktózy v jednej porcii (cca 1.5 %), s veľkým 90% obsahom bielkovín (sušené), takže je ideálny pre tých, ktorí chcú zvýšiť svoj denný príjem bielkovín s minimálnym obsahom sacharidov. Mliečny bielkovinový izolat má tiež vyšší obsah aminokyselín s rozvetveným reťazcom (BCAA) než sójové proteíny alebo vaječné.

Mliečny izolát je bohatým zdrojom vápnika, mlieka bez GMO a je vyrobený v EÚ.

Etiketa na tomto produkte je minimálne v angličtine. Verzia vo francúzštine, taliančine, nemčine, španielčine, dánčine, švédčine a fínčine sa objavuje na niektorých produktoch.

Hlavné Výhody

  • Nízky obsah laktózy, s vysokým obsahom bielkovín
  • Palivo pre budovanie svalov
  • Obsahuje neutrálnu chuť a ľahko sa mieša

Navrhované Využitie

Pridajte 300-400 ml vody alebo mlieka do jedného z našich šejkrov (čím menej tekutiny použijete tým hustejší napoj). Pridajte 1 a pol veľkej MP odmerky (30 g), potraste a môžte konzumovať. Užívajte krátko pred spaním pre optimálne výsledky, alebo medzi jedlami, 2 až 3-krát denne podľa potreby.

1 x Plná veľká MP plastová odmerka váži 18 g. (Nie je súčasťou balenia)

Zloženie

Mliečny proteínový izolát*, kakaový prášok (iba čokoládová príchuť), aróma (len ochutené verzie), sladidlo (sukralóza® [len ochutené verzie]), farbivo (červená repa [iba jahodová príchuť]). *Z mlieka

Nutričné Informácie

Na 30 g:
Energia: 111.0 Kcal
Energia: 453.0 kJ
Bielkoviny (sušené): 27.0 g
Bielkoviny: 25.7 g
Sacharidy (laktóza): 0.5 g
Tuky: 0.5 g
Vápnik: 675.0 mg

Upozorňujeme, nutričné informácie sú prevzaté z nearomatizovanej verzii. Pri výbere ochutenej verzie sa tým zníži obsah proteínov približne o 3% pri väčšine príchuti, ale pri čokoládovej príchuti vzhľadom že obsahuje kakao obsah sa zníži približne o 8%.

Hodnotenia Zákazníkov

V súčasnej dobe tu nie sú žiadne recenzie.

Napíšte recenziu, pre vašu šancu vyhrať poukaz v hodnote 100 eur.

Impact Milk Isolate

Vyberte Obrázok

Impact Milk Isolate