• Gluten Free

  Gluten Free

 • Vegetarián

  Vegetarián

 • Vegán

  Vegán

IP6 Powder

Inositol Hexaphosphate

25% Zľava Na Vašu Objednávku! | Použite Kód: MYPSK25

Kúpte si akýkoľvek z našich najpredávanejších produktov podľa vášho výberu, napríklad Impact Whey Protein, Arašidové Maslo, alebo čokoľvek iné z našich bestsellerov.

Akcia platí do polnoci 28. Októbra 2016, alebo do vypredania promo zásob. Iba jeden zľavový kód môže byť použitý na objednávku. Zákazníci môžu umiestniť viac objednávok.

Kúp Teraz

Nie je na Sklade

Popis Produktu

IP6 alebo Inozitol Hexafosfát, je považovaný za jeden z viacerých účinných prírodných látok v oblasti podpory zdravia buniek v celom tele. U IP6 bolo preukázané, že pomáha pri liečbe obličkových kameňov a ďalších súvisiacich problémov.

IP6 je prírodný extrakt, ktorý sa nachádza v strukovinách a iných potravinách, ktoré sú bohaté na vlákninu, ako je hnedá ryža a pšeničné otruby. Pri požití, je transformovaný do niekoľkých príbuzných chemických látok v tele, ktoré sú nevyhnutné pre bunky s cieľom napomáhať metabolizmu vápnika a pre udržanie zdravej funkcie buniek.

Inozitol je tiež užitočný pre podporu metabolizmu vápnika v bunkách a vďaka svojej vysokej hladine fosfátov v kombinácii so zdravou stravou, vrátane mlieka a mliečnych výrobkov, môže prispieť k posilneniu kostného tkaniva.

Etiketa na tomto produkte je minimálne v angličtine. Verzia vo francúzštine, taliančine, nemčine, španielčine, dánčine, švédčine a fínčine sa objavuje na niektorých produktoch.

Hlavné Výhody

 • Dôležité pre zdravú funkciu buniek
 • Silný antioxidačný účinok
 • Podporuje zdravie kostí

Navrhované Využitie

Ako doplnok k strave sa odporúča užiť 1 g raz alebo dvakrát denne.

Pridajte viac než polovicu malej MP odmerky (1 g) k vášmu preferovanému množstvu vody alebo ovocnej šťavy a môžete ihneď užívať. Pite na lačný žalúdok.

1 x Plná malá MP plastová odmerka váži 1.9 g (Nie je súčasťou objednávky)

Zloženie

Tento produkt je 100% IP6 prášok, nič nebolo pridané ani odobrané.

Nutričné Informácie

100% IP6.

Hodnotenia Zákazníkov

V súčasnej dobe tu nie sú žiadne recenzie.

Napíšte recenziu, pre vašu šancu vyhrať poukaz v hodnote 100 eur.

IP6 Powder

Vyberte Obrázok

IP6 Powder