• Gluten Free

  Gluten Free

 • Vegetarian

  Vegetarian

 • Vegan

  Vegan

Malic Acid

Príchuť
Balenie
Veľkosť

DEŇ 3 - DOSTAŇ KOLÁČ A 25% ZĽAVU!

Narodeninové Ponuky: Deň 3

Týždeň Plný Narodeninových Ponúk Je TU! Oslavujeme 12 Silných Rokov, prinesieme vám exkluzívne ponuky & 12 Čisto Nových Produktov!

Je tu Deň 3 Našich Narodeninových Ponúk - Neexistuje žiadna party bez koláča - tuto stredu oslávte 12 Silných Rokov s 25% Zľavou Na CELÚ Objednávku!

Plus získajte Zadarmo Proteínový Koláč

Kúp Teraz

€15.69

Na sklade | Zvyčajné posielame do 24 hodín

Popis Produktu

* Výsledky sa môžu líšiť od osoby k osobe *

Kyselina jablčná úzko súvisí s kyselinou citrónovou, vitamínom C, ktorý sa prirodzene vyskytuje v celej rade potravín, vrátane zeleného jablka. Kyselina jablčná bola používaná po mnoho rokov ako aromatická látka v mnohých rôznych sladkostiach, ktoré mali ostrú a pikantnú chuť. Ako doplnok stravy je kyselina jablčná dôležitá pre telo, aby mohla uvoľňovať energiu z potravy a bolo tiež preukázané, že zvyšuje výdrž u športovcov.

Kyselina jablčná je jednou z hlavných ovocných kyselín a je prirodzene vyprodukovaná, predovšetkým v jablkách. Pri použití ako doplnok zdravej výživy, bolo preukázané, že ponúkne lepšiu úroveň energie a to najmä v priebehu cvičenia.

Kyselina jablčná by malá byť predmetom osobitného záujmu každého, kto sa zúčastňuje vytrvalostných akcií, ako sú beh na dlhú vzdialenosť, alebo na bicykli. Bolo preukázané zvýšenie výkonu pri pravidelnom užívaní. Kyselina jablčná pôsobí ako časť tráviaceho procesu, ktorý pomáha pri uvoľňovaní energie z potravy efektívnejšie za podmienok, keď bunkám chýba kyslík, ako je napríklad v neskorších fázach operácie. Použitie kyseliny jablčnej pri tréningu alebo súťaži, ponúka najväčšie výhody v hypoxických fázach cvičenia.

Nedávne lekárske testy tiež ukázali efektívne použitie kyseliny jablčnej, ako doplnkom stravy na zníženie bolesti spôsobenej chronickým ochorením fibromyalgia, čo je dlhodobé degeneratívne ochorenie, ktoré spôsobuje bolesť po celom tele, najmä v oblasti kĺbov.

Hlavné Výhody

 • Pomáha pri uvoľňovaní energie z potravy
 • Ponúka podporu pri hypoxickej fáze cvičenia
 • Prispieva k zlepšeniu chronickej fibromyalgie

Navrhované Využitie

Ako doplnok stravy sa odporúča užívať 800 mg denne najlepšie s jedlom. Najlepšie s vami preferovaným množstvom vody alebo ovocnej šťavy. 1 x Plná mini MP plastová odmerka váži 340 mg (0.34 g).

Zloženie

Tento produkt je 100% kyselina jablčná, nič nebolo pridané alebo odňaté.

Nutričné Informácie

100% Kyselina Jablčná.

Hodnotenia Zákazníkov

V súčasnej dobe tu nie sú žiadne recenzie.

Napíšte recenziu, pre vašu šancu vyhrať poukaz v hodnote 100 eur.

Malic Acid

Vyberte Obrázok

Malic Acid