MCT Oil

Olej z triglyceridov so stredne dlhým reťazcom

DEŇ 4 - 30% ODPOČÍTAVANIE PLUS ZADARMO FLAPJACKS!

Narodeninové Ponuky: Deň 4

Týždeň Plný Narodeninových Ponúk Je TU! Oslavujeme 12 Silných Rokov, prinesieme vám exkluzívne ponuky & 12 Čisto Nových Produktov!

Je tu Deň 4 Našich Narodeninových Ponúk. Je to skoro tu - odpočítavajte do našich narodenín s až 30% Zľavou z vašej celej objednávky.

PLUS, zatiaľ čo mame zásoby, získajte ZADARMO Narodeninový Flapjacks pri nákupe za €85!

* Darček je len zadarmo do 23:00 26. Mája 2016. Akcie platia do 23:00 26. Mája 2016 alebo do vypredania promo zásob. Iba jeden zľavový kód môže byť použitý na objednávku. Zákazníci môžu umiestniť viac objednávok. Maximálna zľava na objednávku je €100.

Kúp Teraz

Nie je na Sklade

Popis Produktu

MCT (triglyceridy so stredne dlhým reťazcom) sú fantastickým zdrojom dlhodobej energie. Sú ideálne pre vytrvalostných športovcov.

MCT pochádzajú z konkrétnej triedy mastných kyselín a v tele sa správajú podobne ako sacharidy. Väčšina tukov sú rozpustené v čreve a pripravené tak, aby mohli byť prepravované v krvi. Ale MCT sú absorbované neporušené a dostanú sa až do pečene, kde sú využité priamo pre energiu. To znamená, že MCT môžu poskytnúť zvýšenie spotreby kalórií, výroby energie a priberanie na váhe.

MCT obsahujú okolo 8 kalórií na gram, čo ich robí výborným zdrojom energie. Vďaka ľahkej využiteľnosti tejto energie v tele, môže mať MCT šetriace vlastnosti k svalom.

Hlavné Výhody

  • Výborne sa hodí pre rast svalov
  • Rýchly zdroj energie
  • Šetrí svaly

Navrhované Využitie

Odporúčame užívať 3 kapsule 3 krát denne.

Zloženie

MCT olej, Sofgel (želatína, glycerol)

Nutričné Informácie

Zloženie: 3 kapsule

MCT Oil: 3000 mg

Hodnotenia Zákazníkov

V súčasnej dobe tu nie sú žiadne recenzie.

Napíšte recenziu, pre vašu šancu vyhrať poukaz v hodnote 100 eur.

MCT Oil

Vyberte Obrázok

MCT Oil