Mystery Taška

Si Nový Zákazník?

Ak nakupujete u nás po prvý krát teraz mate príležitosť získať 20% Zľavu na Vašu Celu Objednávku!

Kúp Teraz

Bol: 53.01€

Teraz 24.99€

Nie je na Sklade

Popis Produktu

Každý miluje a túži po Mystery cene, keďže vďaka našej zvedavosti nás stále priťahovalo neznámo. Zvyčajne sa podobné akcie uskutočňujú na narodeniny alebo v období osláv, Vianoc alebo Veľkej noci, ale v Myprotein vám predstavujeme Mystery tašku práve teraz, ktorá vás udrží v napätí až do samotného rozbalenia zásielky.

Čo je v Mystery taške..?

Sme najväčšia značka športovej výživy na svete, ktorá ponúka bezkonkurenčný sortiment prelomových doplnkov spoločne so štýlovým a kvalitným oblečením, takže si môžete byť istí, že v taške nájdete niečo výnimočné.

Môžeme vám sľúbiť, že v každej Mystery taške nájdete 2 kusy oblečenia z našej najnovšej ponuky inovácií, ktoré vás v posilňovni zaručene zviditeľnia. Ďalej tam nájdete niekoľko z Myprotein najpredávanejších doplnkov, ktoré budú vybrané spomedzi 2500 prémiových produktov, ktoré vám poskytnú množstvo zdravotných výhod a pomôžu vám pri dosahovaní požadovanej postavy a výkonu. S našimi novými príchuťami, medzi ktoré patria Pina Colada a Birthday cake, ako aj s našimi mnohými prelomovými produktmi na doplnenie energie a podporu vytrvalosti sa nebudete môcť dočkať, kedy vám bude Mystery taška doručená. Nakoniec dostanete aj 1 unikátne príslušenstvo z nášho rastúceho sortimentu, ktoré podporí váš tréning, výkon a regeneráciu.

Prečo by som si mal kúpiť Mystery tašku?

Jednoducho získate skvelé produkty v hodnote £40 za neuveriteľných £20! Keď si už myslíte, že to nemôže byť ešte lepšia ponuka, tak teraz spúšťame súťaž na sociálnej stránke vo Veľkej Británii, Dánsku a Francúzsku, ktorej víťazi získajú niektoré z najpredávanejších Myprotein balíčkov. Stačí urobiť nasledujúce kroky:

  • Po zakúpení Mystery tašky odfoťte tašku a pridajte #Mysterybag na všetky sociálne média: twitter, instagram a facebook.
  • Potom len čakajte na svoju šancu o výhru najpredávanejšieho balíka

Hlavné Výhody

  • Hodnota produktov cez £40 len za £20
  • 2 druhy oblečenia a doplnky plus príslušenstvo
  • Šanca zapojiť sa do Myprotein súťaže

Hodnotenia Zákazníkov

V súčasnej dobe tu nie sú žiadne recenzie.

Napíšte recenziu, pre vašu šancu vyhrať poukaz v hodnote 100 eur.

Mystery Taška

Vyberte Obrázok

Mystery Taška