Omega 3 Chewies

Clementine Flavoured Omega 3 Chewies

25% Zľava Na Vašu Objednávku! | Použite Kód: MYPSK25

Kúpte si akýkoľvek z našich najpredávanejších produktov podľa vášho výberu, napríklad Impact Whey Protein, Arašidové Maslo, alebo čokoľvek iné z našich bestsellerov.

Akcia platí do polnoci 28. Októbra 2016, alebo do vypredania promo zásob. Iba jeden zľavový kód môže byť použitý na objednávku. Zákazníci môžu umiestniť viac objednávok.

Kúp Teraz

Nie je na Sklade

Popis Produktu

Omega 3 Chewies 500; Omega 3 Chewies 200: BBE - 01/04/2015

Čo je to Omega 3 Chewies?

Omega 3 Chewies sú žuvacie kapsule s rybím olejom, ktoré sa môžu konzumovať pre zvýšenie príjmu EPA (eikosapentaneová kyselina) a DHA (dokosahexaenová kyselina). Sú to dve mastné kyseliny, ktoré často chýbajú v strave kvôli nízkej konzumácii rýb. Omega 3 Chewies tiež poskytujú kombináciu vitamínov A, C, D3 a K.

Výhody Omega 3 Chewies

Omega 3 Chewies poskytujú 23 mg EPA a 105 mg DHA, ktoré prispejú k normálnej funkcii srdca, udržujú normálny krvný tlak a udržujú normálne hladiny krvných triglyceridov. Pridaná vitamínová zmes tiež prispeje k normálnej funkcii imunitného systému a k zdraviu kostí.

Pre koho sú Omega 3 Chewies vhodné?

Omega 3 Chewies sú ideálne pre každého, komu chýba príjem rybieho tuku zo stravy a hľadá jednoduchý spôsob ako zvýšiť príjem omega 3 mastných kyselín, obzvlášť EPA a DHA. Tieto kapsule chutia skvelo a sú ideálne, ak máte problém s konzumáciou omega v tekutej forme alebo vo forme tabliet.

Etiketa na tomto produkte je minimálne v angličtine. Verzia vo francúzštine, taliančine, nemčine, španielčine, dánčine, švédčine a fínčine sa objavuje na niektorých produktoch.

Hlavné Výhody

  • Prispieva k normálnej funkcii srdca
  • Skvelá chuť a jednoduchá konzumácia
  • Pridané vitamíny A, C, D3 a K

Navrhované Využitie

Ako doplnok stravy odporúčame užívať 2 kapsule 1-3 krát denne.

Zloženie

Rybí olej, obal kapsúl (glycerol, želatína, aróma: čierne ríbezle, celulóza, kukuričný škrob, farbivá: oxid železitý, oxid titaničitý a červený karmín, sladidlo: sukralóza), nehydrogenovaný rastlinný olej, aróma, sladidlá (manitol a sukralóza), vitamín C (kyselina askorbová), triglyceridy so stredne dlhým reťazcom, askorbát vápenatý, vitamín E (dl-alfa-tokoferylacetát), vitamín A palmitát*, vitamín D3*.

Nutričné Informácie

Per 1 Chewie:
EPA (eicosapentaenoic acid): 22.5mg
DHA (docosahexaenoic acid): 105mg
Total Omega 3: 150mg
Vitamin C: 30mg
Vitamin A: 0.2mg
Vitamin K: 27.5µg
Vitamin D: 2.5 µg

Hodnotenia Zákazníkov

V súčasnej dobe tu nie sú žiadne recenzie.

Napíšte recenziu, pre vašu šancu vyhrať poukaz v hodnote 100 eur.

Omega 3 Chewies

Vyberte Obrázok

Omega 3 Chewies