Omega 3 Chewies

Clementine Flavoured Omega 3 Chewies

ZĽAVY AŽ DO 75% NA VŠETKO plus ZDARMA NARODENINOVÝ ŠEJKER

PARTY POKRAČUJE - Oslavujeme Úžasných Silných 12 Rokov Našej Existencii Na Trhu!

Oslavujte aj najďalej s až do 75% Výpredajom Na Všetko U Nás PLUS ZADARMO Limitovanú Edíciu Narodeninového Šejkru, pri nákupe za €85.

*Akcia platí iba limitovanú dobu, alebo do vypredania promo zásob. Iba jeden darček / zľavový kód môže byť použitý na objednávku. Zákazníci môžu umiestniť viac objednávok. Maximálna zľava na objednávku je €100.

Kúp Teraz

Nie je na Sklade

Popis Produktu

Omega 3 Chewies 500; Omega 3 Chewies 200: BBE - 01/04/2015

Čo je to Omega 3 Chewies?

Omega 3 Chewies sú žuvacie kapsule s rybím olejom, ktoré sa môžu konzumovať pre zvýšenie príjmu EPA (eikosapentaneová kyselina) a DHA (dokosahexaenová kyselina). Sú to dve mastné kyseliny, ktoré často chýbajú v strave kvôli nízkej konzumácii rýb. Omega 3 Chewies tiež poskytujú kombináciu vitamínov A, C, D3 a K.

Výhody Omega 3 Chewies

Omega 3 Chewies poskytujú 23 mg EPA a 105 mg DHA, ktoré prispejú k normálnej funkcii srdca, udržujú normálny krvný tlak a udržujú normálne hladiny krvných triglyceridov. Pridaná vitamínová zmes tiež prispeje k normálnej funkcii imunitného systému a k zdraviu kostí.

Pre koho sú Omega 3 Chewies vhodné?

Omega 3 Chewies sú ideálne pre každého, komu chýba príjem rybieho tuku zo stravy a hľadá jednoduchý spôsob ako zvýšiť príjem omega 3 mastných kyselín, obzvlášť EPA a DHA. Tieto kapsule chutia skvelo a sú ideálne, ak máte problém s konzumáciou omega v tekutej forme alebo vo forme tabliet.

Hlavné Výhody

  • Prispieva k normálnej funkcii srdca
  • Skvelá chuť a jednoduchá konzumácia
  • Pridané vitamíny A, C, D3 a K

Navrhované Využitie

Ako doplnok stravy odporúčame užívať 2 kapsule 1-3 krát denne.

Zloženie

Rybí olej, obal kapsúl (glycerol, želatína, aróma: čierne ríbezle, celulóza, kukuričný škrob, farbivá: oxid železitý, oxid titaničitý a červený karmín, sladidlo: sukralóza), nehydrogenovaný rastlinný olej, aróma, sladidlá (manitol a sukralóza), vitamín C (kyselina askorbová), triglyceridy so stredne dlhým reťazcom, askorbát vápenatý, vitamín E (dl-alfa-tokoferylacetát), vitamín A palmitát*, vitamín D3*.

Nutričné Informácie

Per 1 Chewie:
EPA (eicosapentaenoic acid): 22.5mg
DHA (docosahexaenoic acid): 105mg
Total Omega 3: 150mg
Vitamin C: 30mg
Vitamin A: 0.2mg
Vitamin K: 27.5µg
Vitamin D: 2.5 µg

Hodnotenia Zákazníkov

V súčasnej dobe tu nie sú žiadne recenzie.

Napíšte recenziu, pre vašu šancu vyhrať poukaz v hodnote 100 eur.

Omega 3 Chewies

Vyberte Obrázok

Omega 3 Chewies