PRE:PARE

Predtréningová vytrvalostná formula

Mikulášska Akcia | Získaj 25% Zľavu Na Celú Objednávku

Kto tento rok bol zlý a kto bol dobrý?

Myprotein prichádza teraz s Mikulášskou Akciou. Získajte 25% zľavu na Vašu celu objednávku plus pri nákupe nad €75 získate tajomný darček ZADARMO. Darček sa bude meniť počas dňa.

Akcia platí do polnoci 6. Decembra 2016, alebo do vypredania promo zásob. Iba jeden zľavový kód môže byť použitý na objednávku. Zákazník môže umiestniť viac objednávok. Maximálna zľava na objednávku je €100.

Kúp Teraz

Nie je na Sklade

Popis Produktu

PRE:PARE je súčasťou programu Myprotein Nutrient Timing Programme, ktorý je určený na uspokojenie špecifických požiadaviek výživy vášho tela pred a počas cvičenia alebo súťaže.

PRE:PARE je určený pre konzumáciu pred cvičením pre fyzickú podporu vášho tela. Tento výkonný doplnok poskytuje palivo pre myseľ i telo prostredníctvom kombinácie sacharidov, bielkovín a kofeínu.

Vaše svaly potrebujú palivo pre výkon, čo je dôvodom, prečo sme vytvorili modernú sacharidovú zmes na doplnenie vášho tela obľúbeným zdrojom energie - glykogénu. Keď sa chystáte cvičiť, tak by telo malo mať solídnu zásobu glykogénu. Kofeín pomáha stimulovať myseľ a je veľmi populárny doplnok špičkovými atlétmi. Pridali sme tiež bohatý zdroj bielkovín aby nedošlo k rozkladu cenného svalového tkaniva na energiu, čo znamená, že proces regenerovania svalstva po cvičení je oveľa hladší.

Etiketa na tomto produkte je minimálne v angličtine. Verzia vo francúzštine, taliančine, nemčine, španielčine, dánčine, švédčine a fínčine sa objavuje na niektorých produktoch.

Hlavné Výhody

  • Vedecky riadený predcvičiaci vzorec
  • Pomáha s hydratáciou
  • Optimálna sacharidová a proteínová zmes
  • Obsahuje Palatinose™ a PeptoPro®

Navrhované Využitie

Do jedného z našich šejkrov vlejte 400 až 500 ml vody (čím menej tekutiny použijete tým hustejší bude nápoj). Potom pridajte jeden a pol veľkej MP odmerky (50 g), potraste a môžete vypiť. Odporúčame konzumovať 30 až 60 minút pred cvičením.

1 x Plná veľká MP plastová odmerka váži 34 g.

Zloženie

PRE:PARE zmes sacharidov (Izomaltulóza [Palatinóza™], Maltodextrín, Fruktóza), PRE:PARE proteínová zmes (srvátkový proteínový izolát, srvátkový koncentrát, kazeínový hydrolyzát [PeptoPro®]), Triglyceridy so stredným reťazcom, Príchuť, Kyselina citrónová, Kofeín, Emulgátor (sójový lecitín), Sladidlo (Sukralóza®), Farbivo (Antokyanín).

Nutričné Informácie

Na 50 g porciu:
Energia (kJ): 1052
Energia (kcal): 251
Bielkoviny (g): 13.6
Sacharidy (g): 26.0
Tuk (g): 4.1

každá 50 g porcia tiež obsahuje:
Triglyceridy so stredne dlhým reťazcom (g): 5
Kofeín (mg): 80

Na 100 g porciu:
Energia (kJ): 2104
Energia (kcal): 502
Bielkoviny (g): 27.2
Sacharidy (g): 52
Tuk (g): 8.2

Každá 100 g porcia tiež obsahuje
Triglyceridy so stredne dlhým reťazcom (g): 10
Kofeín (mg): 160

Hodnotenia Zákazníkov

V súčasnej dobe tu nie sú žiadne recenzie.

Napíšte recenziu, pre vašu šancu vyhrať poukaz v hodnote 100 eur.

PRE:PARE

Vyberte Obrázok

PRE:PARE