Protein Meals

Kuracia miska

Si Nový Zákazník?

Ak nakupujete u nás po prvý krát teraz máte príležitosť získať 20% Zľavu na Vašu Celu Objednávku!

Kúp Teraz

Nie je na Sklade

Popis Produktu

MP MAX® proteínové jedlo je revolučný koncept kombinujúci najmodernejšiu výrobu jedla s výživnými potrebami pre aktívnych jednotlivcov.

Jedlo Kuracia miska sa skladá z kuracieho mäso so zemiakmi, cibuľou, mrkvou, hráškom, zelenou fazuľou, šošovicou, karfiolom, bylinkami a korením.

Tieto nutrične vyvážené jedlá boli navrhnuté špeciálne pre tých, ktorí vedú energický životný štýl a potrebujú skvele chutiace jedlo s vysokým obsahom živín. Najmodernejšia technológia zachováva jeho skvelú chuť, obsah živín, farbu, textúru a vôňu a zároveň sa jednoducho pripravuje a je radosť jesť.

Tieto jedlá sú skutočne jedlá! Nie sú to nedbalo spracované jedlá, kde je zanedbaný obsah živín. Každé čerstvo uvarené jedlo, je bleskovo zmrazené, a potom sa suší, pri čom sa odstráni až 98% vlhkosti z potravín. Jedlo stačí zohriať, aby sa vrátilo do svojej čerstvej podoby.

MP MAX® proteínové jedlo je pohodlné jedlo, ktoré vám pomôže splniť vaše každodenné požiadavky na výživu bez kompromisov v kvalite surovín. Je pripravené na jedenie za skvelých 8 minút, ktoré ho robí ideálnym na použitie priamo po cvičení alebo ako ľahko pripravované jedlo v práci alebo na cestách.

Etiketa na tomto produkte je minimálne v angličtine. Verzia vo francúzštine, taliančine, nemčine, španielčine, dánčine, švédčine a fínčine sa objavuje na niektorých produktoch.

Hlavné Výhody

  • Nutrične vyvážené pre aktívnych ľudí
  • S vysokým obsahom bielkovín pre podporu Vašich cieľov
  • Unikátna technológia pre udržanie čerstvosti a obsahu živín
  • Obsahuje 2 z vašich 5-dňových odporúčaných porcií zeleniny
  • Špecificky navrhnutá výživa
  • Skutočné jedlo vyvinuté poprednými šéfkuchármi
  • Pripravené na jedenie za skvelých 8 minút

Navrhované Využitie

Otvorte balenie a vytiahnite a vyhoďte vrecko s absorbérom kyslíka zo sáčku. Opatrne pridajte 350 ml vriacej vody do vrecka. Dôkladne premiešajte a zatvorte vrecko používaním uzatvárateľného zipsu. Nechajte postáť 8-9 minút. Premiešajte a pridajte korenie podľa potreby a môžete podávať z vrecka. Upozornenie: puzdro bude horúce, keď sa pridá vriaca voda.

Zloženie

Kurací vývar (13,51%), varené kuracie kocky (9,85%), cibuľa (9,85%), nakrájané zemiaky (9,85%), zelené fazuľky (9,85%), hnedá šošovica (9,85%), celý hrach (9,85%, mrkva (9,85%), karfiolové kvietky (9,85%, paradajkový pretlak (6,1%), kukuričná múka, oregano, repkový olej, karamelové farbivo, soľ, čierne korenie.

Nutričné Informácie

V hotovom jedle:
Energia: 1503 kJ
Energia: 354 kcal
Bielkoviny: 34.3 g
Sacharidy: 51.7 g
(z toho cukry): 7.8 g
Tuky: 1.1 g
(z toho nasýtené mastné kyseliny): 0.2 g
Vláknina: 8.7 g
Sodík: 1.5 g

Hodnotenia Zákazníkov

V súčasnej dobe tu nie sú žiadne recenzie.

Napíšte recenziu, pre vašu šancu vyhrať poukaz v hodnote 100 eur.

Protein Meals

Vyberte Obrázok

Protein Meals