Protein Muffin

Tajomné Zľavy Teraz Až Do 30%! | Použite Kód: MYSTERYSK

VEĽKÉ TAJOMNÉ ZĽAVY AŽ DO 30%!

Použite Kód: MYSTERYSK

Dostaňte svoj tréning na ďalší level s 30% ZĽAVOU na CELÚ Stránku! Budeš mať dnes šťastie si uplatniť až 30% zľavu?

Kúp Teraz

11.51€
Nie je na Sklade

Popis Produktu

Proteínový Muffin je lahodný, pečený muffin, ktorý obsahuje masívnych 19 g vysoko kvalitných bielkovín. Použili sme len tie najlepšie ingrediencie a jedinečnú proteínovú zmes. Proteínový Muffin je ideálny pre tých, ktorí si chcú doplniť hladinu bielkovín.

Ideálny pre tých, ktorí potrebujú výživu na cestách. Proteínový Muffin je chutné občerstvenie kedykoľvek počas dňa a ponúka skvelý spôsob, ako zvýšiť príjem bielkovín. V dôsledku procesu pečenia si Proteínový Muffin udržiava ľahkú a našuchorenú štruktúru a zároveň poskytuje skvelú chuť prostredníctvom svojich prémiových zložiek. Je ideálny pre každého, kto cvičí a chce sa občerstviť týmto chutným muffinom s vysokým obsahom bielkovín.

Vysoký obsah bielkovín v Proteínovom Muffine pomáha podporiť aktívny životný štýl a fyzickú podporou svalového rastu a regenerácie. Unikátna proteínová zmes obsahuje aminokyseliny, ktoré vaše telo potrebuje pre obnovu svalového tkaniva.

So skutočnými kúskami čokolády a karamelového fudge. Proteínový Muffin má skvelú chuť, čím sa stáva ideálnym rýchlym občerstvením.

Pečené muffiny majú maximálnu trvanlivosť 3 mesiace.

Etiketa na tomto produkte je minimálne v angličtine. Verzia vo francúzštine, taliančine, nemčine, španielčine, dánčine, švédčine a fínčine sa objavuje na niektorých produktoch.

Hlavné Výhody

  • 19 g bielkovín na Muffin
  • Skvelá chuť a pohodlné občerstvenie
  • Nutrične vyvážené pre aktívnych ľudí

Navrhované Využitie

Konzumujte ako nutričné ​​občerstvenie pre zvýšenie Vášho ​​denného príjmu bielkovín.
Ideálny pred a po tréningu alebo kedykoľvek inokedy počas dňa.

Zloženie

Chocolate Chip Flavoured: Pšeničná múka, Voda, Rastlinný olej, Izolát sójového proteínu (18.90%), Invertný sirup, Kúsky čokolády (4.6%) (Kakaový prášok, Cukor, Emulgátor (sójový lecitín), Vanilková príchuť), Srvátkový proteín, Prášok z celých vajec, Zvlhčovadlo (rastlinný glycerol),Odtučnený kakaový prášok (2.9%), Sladový výťažok, Modifikovaný kukuričný škrob, Konzervant (E202), Pšeničný škrob, Kypriaci prášok, Emulgátory, Kyselina citrónová, Sušená glukóza, Pšeničný glutén, Stabilizátor (E415).

Toffee príchuť: Pšeničná múka, Invertný sirup, Rastlinný olej, Izolovaný sójový proteín (18%), Voda, Toffee kúsky (4.7%)(Cukor, Kondenzovane mlieko, Fondán (Cukor, Glukóza, Voda), Rastlinný olej, Maslový olej, Príchuť), Srvátkový proteín, Prášok z celých vajec, Zvlhčovadlo (rastlinný glycerol), Modifikovaný kukuričný škrob,Príchuť, Konzervant (E202), Pšeničný škrob, Kypriaci prášok, Emulgátory, Kyselina citrónová, Sušená glukóza, Pšeničný glutén, Stabilizátor (E415).

Nutričné Informácie

Zloženie 90 g Muffin:

Energia: 1623 kJ
Energia: 387 kcal
Bielkoviny: 19.0 g
Sacharidy: 36.1 g
(z toho cukry): 19.8 g
Tuky: 16.9 g
(z toho nasýtené mastné kyseliny): 1.9 g
Vláknina: 2.5 g
Sodík: 0.0 g

Hodnotenia Zákazníkov

V súčasnej dobe tu nie sú žiadne recenzie.

Napíšte recenziu, pre vašu šancu vyhrať poukaz v hodnote 100 eur.

Protein Muffin

Vyberte Obrázok

Protein Muffin