Proteínové Bites Multi Balenie (6 X 30g Balenia)

Chutné občerstvenie s vysokým obsahom bielkovín

ČÍM VIAC NAKÚPIŠ TÝM VIAC UŠETRÍŠ | Použite kód – UŠETRIŤ30

Čím viac nakúpiš dnes tým viac ušetríš - nie je tu nad čím rozmýšľať.

Nakúpte za 30€ a plus a ušetrite 15% - Použite kód – UŠETRIŤ15

Nakúpte za 55€ a plus a ušetrite 20% - Použite kód – UŠETRIŤ20

Nakúpte za 80€ a plus a ušetrite 25% - Použite kód – UŠETRIŤ25

Nakúpte za 110€ a plus a ušetrite 30% - Použite kód – UŠETRIŤ30

Kúp Teraz

Bol: 8.19€

Teraz 6.14€

Nie je na Sklade

Popis Produktu

Čo sú to Protein Bites?

Protein Bites sú skvelo chutiace, pikantné občerstvenie poskytujúce viac ako 15 g bielkovín v každom 30 g balení. Protein Bites sú ideálne občerstvenie pre zvýšenie denného príjmu bielkovín na cestách, doma alebo v práci a sú skvelou voľbou, ak hľadáte občerstvenie ako alternatívny zdroj bielkovín. Protein Bites sú k dispozícii v troch príjemných prírodných príchutiach: Sour Cream and Spring Onion, Spicy Paprika a Chargrilled Chicken.

Výhody Protein Bites

Protein Bites poskytujú viac ako 15 g bielkovín v jednej porcii, čo prispeje k rastu a udržaniu svalovej hmoty. Protein Bites majú taktiež nízky obsah tuku a cukru a poskytujú len 110 kalórií v jednej porcii, čo je ideálna voľba pre každého, kto hľadá nízko kalorickú desiatu s vysokým obsahom bielkovín.

Pre koho sú Protein Bites vhodné?

Protein Bites sú vhodné pre každého, kto hľadá pikantné občerstvenie s vysokým obsahom bielkovín a pre každého, kto chce zvýšiť svoj denný príjem bielkovín. Protein Bites je ideálne konzumovať kedykoľvek počas dňa pre zvýšenie denného príjmu bielkovín a sú skvelou náhradou za nezdravé občerstvenie, ako sú sušienky alebo čipsy.

Etiketa na tomto produkte je minimálne v angličtine. Verzia vo francúzštine, taliančine, nemčine, španielčine, dánčine, švédčine a fínčine sa objavuje na niektorých produktoch.

Hlavné Výhody

  • 6 skvelé príchute
  • 15 g (50%) bielkovín na balenie
  • S nízkym obsahom cukru

Navrhované Využitie

Protein Bites sú skvelé občerstvenie, ktoré môže byť konzumované kedykoľvek počas dňa pre zvýšenie denného príjmu bielkovín.

Skladovanie:Skladujte na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia. Po otvorení spotrebujte do 24 hodín.

Zloženie

Sour Cream and Spring Onion:

Bielkovinová zmes (sójový proteínový izolát, srvátkový proteínový koncentrát, srvátkový proteínový izolát), ryžová múka, kyslá smotana; Cibuľová aróma (sušený cmar, ryžová múka, cibuľa prášok, soľ, cukor, jogurt prášok, kvasnice extrakt prášok, prírodné arómy, kvasnice-prášok, kyselina citrónová, chren prášok, petržlen), Iso-Malto oligosacharidy, repkový olej, uhličitan vápenatý, antioxidanty: vitamín E a extrakt z rozmarínu.

Spicy Paprika:

Bielkovinová zmes (sójový proteínový izolát, srvátkový proteínový koncentrát, srvátkový proteínový izolát), ryžová múka, Peri Peri Chilli Flavour (Korenie [Paprika, Cayenne, údená paprika], ryžová múka, soľ, cesnakový prášok, cibuľový prášok, cukor, sušená paprika, kyselina citrónová, bylinky [tymian, petržlen], prírodná aróma, prírodné farbivo : Paprika), Iso-Malto oligosacharidy, repkový olej, uhličitan vápenatý, antioxidanty: vitamín E a extrakt z rozmarínu.

Chargrilled Chicken:

Bielkovinová zmes (sójový proteínový izolát, srvátkový proteínový koncentrát, srvátkový proteínový izolát), ryžová múka, grilované kura-príchuť (ryžová múka, cukor, kvasnicový extrakt, soľ, cibuľa prášok, kvasnicový prášok, bylinky [petržlen, tymian, šalvia], prírodná aróma, kyselina citrónová), Iso-Malto Oligosacharidy, repkový olej, uhličitan vápenatý, antioxidanty:vitamín E a extrakt z rozmarínu.

Nutričné Informácie

Sour Cream and Spring Onion:
Na balenie (30 g)
Energia (kJ / kcal): 459/110
Tuky: 1.9 g
z toho nasýtené mastné kyseliny: 0.2 g
Sacharidy: 8.1 g
z toho cukry: 1.2 g
Bielkoviny: 15.2 g
Soľ: 1.0 g

Spicy Paprika:
Na balenie (30 g)
Energia (kJ / kcal): 457/109
Tuky: 2.0 g
z toho nasýtené mastné kyseliny: 0.2 g
Sacharidy: 8.1 g
z toho cukry: 0.5 g
Bielkoviny: 14.8 g
Soľ: 0.9 g

Chargrilled Chicken:
Na balenie (30 g)
Energia (kJ / kcal ): 459/110
Tuky: 1.9 g
z toho nasýtené mastné kyseliny: 0.2 g
Sacharidy: 8.1 g
z toho cukry: 1.2 g
Bielkoviny: 15.2 g
Soľ: 1.0 g

Hodnotenia Zákazníkov

Tam, kde hodnotenia sa týkajú potravín, kozmetických prostriedkov, výsledky sa môžu líšiť od človeka k človeku. Hodnotenia zákazníkov sú nezávislé a nepredstavujú názory The Hut Group.

Zhrnutie

5.0

5.0

(1 Hodnotenie Zákazníkov)

Napíšte recenziu, pre vašu šancu vyhrať poukaz v hodnote 100 eur.
Zoradiť

Najlepšie

Celkovo:

5

Chuť:

5

Účinnosť:

5

Zatiaľ som vyskúšala len jednu príchuť grilled chicken, zloženie skvelé ale veľmi som sa bála chuti a bola som velmi prekvapená chutia mi viac ako nejaké "čipsy" a skvele uspokoja moju chuť na slané na ceste už mám druhé balenie a určite nie posledné :)

Wed Jun 10 12:03:48 GMT 2015 by

Proteínové Bites Multi Balenie (6 X 30g Balenia)

Vyberte Obrázok

Proteínové Bites Multi Balenie (6 X 30g Balenia)