• Gluten Free

    Gluten Free

Pulse V4 - Batch Tested Range

Informed Sport Sortiment

Mikulášska Akcia | Získaj 25% Zľavu Na Celú Objednávku

Kto tento rok bol zlý a kto bol dobrý?

Myprotein prichádza teraz s Mikulášskou Akciou. Získajte 25% zľavu na Vašu celu objednávku plus pri nákupe nad €75 získate tajomný darček ZADARMO. Darček sa bude meniť počas dňa.

Akcia platí do polnoci 6. Decembra 2016, alebo do vypredania promo zásob. Iba jeden zľavový kód môže byť použitý na objednávku. Zákazník môže umiestniť viac objednávok. Maximálna zľava na objednávku je €100.

Kúp Teraz

Nie je na Sklade

Popis Produktu

Pulse V4 je testovaný v rámci Svetovej antidopingovej agentúry (World Anti-Doping Agency - WADA) a dodržiava ISO 17025 akreditáciu, ktorá dáva istotu, že tento výrobok neobsahuje žiadne zo zakázaných látok.

Čo je to Pulse V4?

Pulse® V4 je náš najsilnejší predtréningový produkt k dnešnému dňu. Je vyrobený pre zvýšenie energie a duševné sústredenie, pomáha Vám dosiahnuť najintenzívnejší a najefektívnejší tréning aký môžete dosiahnuť.

Výhody Pulse V4

Každá 17 g porcia Pulse® V4 poskytuje 9.2 g z našej exkluzívnej 'pumpovacej' zmesi, ktorá je skombinovaná s Creapure®, AAKG, Beta-alanín, Citrulín Malát, aby Vám poskytla bezkonkurenčnú a dlhotrvajúcu svalovú podporu.

Každá porcia Pulse® V4 tiež obsahuje ‘Focus and Energise Matrix,’ kombinujúc Tyrozín, Taurín, Guaranu a Kofeín.

Pre koho je Pulse V4 vhodný?

Pulse V4 je ideálna formula pre všetkých športovcov, ktorí chcú zvýšiť svoj výkon.

Upozornenie: Neodporúčame užívať iný kofeínový alebo kreatínový výrobok v priebehu používania Pulse® V4. Pred konzumáciou Pulse® V4 sa poraďte so svojim lekárom, ak máte buď vysoký alebo nízky krvný tlak, srdcovú arytmiu, ak ste po mozgovej príhode, máte problémy so srdcom, pečeňou, štítnou žľazou alebo iné choroby ako sú úzkosť, depresia, záchvaty, duševné choroby, cukrovka, problémy s močením z dôvodu zväčšenia prostaty alebo ak užívate inhibítory MAO alebo iné lieky. Neužívajte, ak ste tehotná, dojčiaca, náchylná k dehydratácii, alebo vystavená nadmernému teplu. Znížte alebo prerušte užívanie, ak budete trpieť s nespavosťou, budete sa triasť, mať závraty, začnete byť nervózny, budete mať bolesti hlavy a zvýšené búšenia srdca. Pulse® V4 je určený len na konzumáciu zdravých dospelých ľudí vo veku 18 - 50 rokov. Uchovávajte mimo dosahu detí a domácich zvierat. Pulse® V4 musí byť skladovaný vo vzduchotesnej nádobe.

Etiketa na tomto produkte je minimálne v angličtine. Verzia vo francúzštine, taliančine, nemčine, španielčine, dánčine, švédčine a fínčine sa objavuje na niektorých produktoch.

Hlavné Výhody

  • Väčšie sústredenie a duševná bdelosť
  • Vynikajúce svalové prekrvenie
  • Zdokonalený energetický príjem

Navrhované Využitie

Ak chcete zistiť svoju toleranciu na Pulse® V4, odporúčame začať s “Intermediate User” pokynmi. Potom, ako odhadnete svoju znášanlivosť môžete prejsť na “Experienced User” pokyny.

Neprekračujte viac ako jednu porciu za 24 hodín a užívajte iba v tréningové dni

Intermediate User: Pridajte 8.5 g (asi 3 malé MP odmerky) do 100-150 ml vody a spotrebuje približne 30 minút pred tréningom pre dosiahnutie optimálnych výsledkov.

Experienced User: Pridajte 17 g (približne 6 malých MP odmeriek) do 200-300ml vody a spotrebuje približne 30 minút pred tréningom pre dosiahnutie optimálnych výsledkov.

1 x plná MP plastová odmerka (malá) váži 2.9 g.

Zloženie

Kreatín monohydrát (Creapure), arginín alfa ketoglutarát (AAKG), L tyrozín, dextróza, beta-alanín, citrulín malát, kyselina citrónová, Farbivá (červená repa [iba Berry Blast], anthocyanin [iba Berry Blast], karotén [iba Tropical Storm]), aróma, taurín, Guarana extrakt, kofeín, sladidlo (sukralóza).

Nutričné Informácie

Na 17 g:
Energia: 33 kJ
Energia: 8 Kcal
Bielkoviny (tak, ako sú): 0.0 g
Sacharidy: 2.0 g
Tuky: 0.0 g
Aktívne látky na 17 g porciu:
Vykonať a zmesi čerpadla (Creapure [4 g], AAKG, Beta alanín, citrulín malát) 9.2 g
Focus and Energise Matrix (L tyrozín, taurín, guarana extrakt, kofeín) 3.8 g

17 g porcia Pulse® obsahuje približne 168.4 mg kofeínu.

Hodnotenia Zákazníkov

V súčasnej dobe tu nie sú žiadne recenzie.

Napíšte recenziu, pre vašu šancu vyhrať poukaz v hodnote 100 eur.

Pulse V4 - Batch Tested Range

Vyberte Obrázok

Pulse V4 - Batch Tested Range