• Gluten Free

    Gluten Free

Pulse V4 (Sample)

Intenzívny predtréningový doplnok

DEŇ 3 - DOSTAŇ KOLÁČ A 25% ZĽAVU!

Narodeninové Ponuky: Deň 3

Týždeň Plný Narodeninových Ponúk Je TU! Oslavujeme 12 Silných Rokov, prinesieme vám exkluzívne ponuky & 12 Čisto Nových Produktov!

Je tu Deň 3 Našich Narodeninových Ponúk - Neexistuje žiadna party bez koláča - tuto stredu oslávte 12 Silných Rokov s 25% Zľavou Na CELÚ Objednávku!

Plus získajte Zadarmo Proteínový Koláč

Kúp Teraz

Nie je na Sklade

Popis Produktu

Pulse® V4 je náš najsilnejší predtréningový produkt k dnešnému dňu. Kombinuje niektoré z najviac preskúmaných výkonových doplnkov aké sú k dispozícii. Je vyrobený pre zvýšenie energie a duševné sústredenie, pomáha vám dosiahnuť najintenzívnejší a najefektívnejší tréning aký môžete dosiahnuť.

Každá 17 g porcia Pulse® V4 poskytuje 9. 2 g z našej exkluzívnej 'pumpovacej' zmesi, ktorá je skombinovaná s Creapure®, AAKG, Beta-alanín, Citrulín Malát, aby vám poskytla bezkonkurenčnú a dlhotrvajúcu svalovú pumpu.

AAKG pomáha produkovať NO a spôsobuje prekrvenie a zvyšuje dodávky životne dôležitých živín do pracujúcich svalov, keď to najviac potrebujú. Creapure® kreatín monohydrát zvyšuje vašu zásobu ATP vo svaloch, výbušný zdroj energie, ktorý vám umožní pracovať tvrdšie po dlhšiu dobu. Beta alanín a Citrulín Malát pracujú synergicky a odďaľuje nástupu únavy, čo vám umožňuje podať extra opakovania na konci série.

Každá porcia Pulse® V4 obsahuje našu jedinečnú zmes kombinujúcu Tyrozín, Taurín, Guaranu a Kofeín, ktoré produkujú trvalé zameranie a extrémnu energiu, čo umožňuje intenzívne trénovať alebo cvičiť. Táto unikátna zmes môže zvýšiť energiu a zvýšiť duševnú bdelosť a s pridaním Tyrozínu zvyšuje produkciu kľúčových neurotransmiterov pre sústredenie a koncentráciu. Pulse® V4 je ideálna formula pre všetkých športovcov, ktorí chcú zvýšiť svoj výkon.

Upozornenie: Neodporúčame užívať iný kofeínový alebo kreatínový výrobok v priebehu používania Pulse® V4. Pred konzumáciou Pulse® V4 sa poraďte so svojim lekárom, ak máte buď vysoký alebo nízky krvný tlak, srdcovú arytmiu, ak ste po mozgovej príhode, máte problémy so srdcom, pečeňou, štítnou žľazu alebo iné choroby ako sú úzkosť, depresia, záchvaty, duševné choroby, cukrovka, problémy s močením z dôvodu zväčšenia prostaty alebo ak užívate inhibítory MAO alebo iné lieky. Neužívajte, ak ste tehotná, dojčiaca, náchylná k dehydratácii, alebo vystavená nadmernému teplu. Znížte alebo prerušte užívanie, ak budete trpieť s nespavosťou, budete sa triasť, mať závraty, začnete byť nervózny, budete mať bolesti hlavy a zvýšené búšenia srdca. Pulse® V4 je určený len na konzumáciu zdravých dospelých ľudí vo veku 18 - 50 rokov. Uchovávajte mimo dosahu detí a domácich zvierat. Pulse® V4 musí byť skladovaný vo vzduchotesnej nádobe.

Hlavné Výhody

  • Zvyšuje koncentráciu a duševnú bdelosť
  • Výborne svalové prekrvovanie
  • Zvýšené energetické hladiny

Navrhované Využitie

Ak chcete zistiť vašu toleranciu voči Pulse® V4, odporúčame začať dávkovať množstvo pre stredných užívateľov. Po osobnej tolerancii budete môcť prejsť na množstvo skúsených užívateľov.

Neprekračujte viac ako jednu dávku do 24 hodín a užívajte iba v tréningové dni.

Strední užívatelia: Pridajte 8.5 g (približne 3 plné malé MP odmerky) do 100 - 150 ml vody a vypite približne 30 minút pred tréningom pre dosiahnutie optimálnych výsledkov.

Skúsení užívatelia: Pridajte 17 g (približne 6 plných malých MP odmeriek) do 200 - 300 ml vody a vypite približne 30 minút pred tréningom pre dosiahnutie optimálnych výsledkov.

1 x Plná malá MP plastová odmerka váži 2.9 g.

Zloženie

Kreatín monohydrát (Creapure®), Arginín Alpha Ketoglutarát (AAKG), L Tyrozín, Dextróza, Beta Alanín, Citrulín Malát, Kyselina citrónová, Farbivá (červená repa [len príchuť Berry Blast], Antokyanín [len príchuť Berry Blast], Karotén [len príchuť Tropical Storm]), Príchute, Taurín, Výťažok z guarany, Kofeín, Sladidlo (Sukralóza).

Nutričné Informácie

Na 17 g:
Energia: (kJ): 33
Energia: (Kcal): 8
Bielkoviny: 0.0 g
Sacharidy: 2.0 g
Tuky: 0.0 g
Aktívne látky na 17 g porciu
"Pumpovanie" (Creapure [4 g], AAKG, Beta alanín, Citrulín malát) 9.2 g
Matrix (L tyrozín, Taurín, Guarana extrakt, Kofeín) 3.8 g

17 g porcia Pulse® obsahuje približne 168.4 mg kofeínu.

Hodnotenia Zákazníkov

V súčasnej dobe tu nie sú žiadne recenzie.

Napíšte recenziu, pre vašu šancu vyhrať poukaz v hodnote 100 eur.

Pulse V4 (Sample)

Vyberte Obrázok

Pulse V4 (Sample)