• Vegetarián

    Vegetarián

  • Vegán

    Vegán

RE:CHARGE

Vytrvalostná formula po cvičení

EXKLUZÍVNA 30% BLESKOVÁ ZĽAVA NA VŠETKO* | Použite Kód: MYPSK30

Len od teraz až do polnoci máte exkluzívnu príležitosť získať garantovanú 30% zľavu na všetko*!

*30% zľava na všetko sa nesťahuje na produkty, ktoré už sú zlacnené inými akciami na stránke.

Kúp Teraz

29.43€
Nie je na Sklade

Popis Produktu

RE:CHARGE je súčasťou programu Myprotein Nutrient Timing Programme, ktorý je určený na uspokojenie špecifických požiadaviek výživy vášho tela pred a počas cvičenia alebo súťaže.

RE:CHARGE je pokročilá formula, ktorá kombinuje bielkoviny, sacharidy a elektrolyty pre pomoc pri udržiavaní hydratácie a podporuje svalovú regeneráciu po fyzickej aktivite. Užívaný okamžite po cvičení alebo súťaži, RE:CHARGE pomáha regenerovať vaše telo.

Unikátna zmes sacharidov bola vytvorená pre doplňovanie základnej hladiny glykogénu, ktoré boli použité pri vašej činnosti. Glykogén sa používa ako zdroj energie v tele a konzumácia sacharidov je najlepší spôsob, ako vybudovať zásoby glykogénu počas procesu regenerovania.

Pridali sme tiež elektrolyty na doplnenie soli, ktorá je stratená potením, vitamín C, aby odstránil škodlivé toxíny produkované počas fyzickej námahy a kreatín pre doplnenie životne dôležitých ATP.

Etiketa na tomto produkte je minimálne v angličtine. Verzia vo francúzštine, taliančine, nemčine, španielčine, dánčine, švédčine a fínčine sa objavuje na niektorých produktoch.

Hlavné Výhody

  • Optimálna sacharidová proteínová zmes
  • Navrhnutý pre regeneráciu
  • Obsahuje CarBarley™ a PeptoPro

Navrhované Využitie

Do jedného z našich šejkrov vlejte 400 až 500 ml vody (čím menej tekutiny použijete tým hustejší bude nápoj). Potom pridajte jeden a pol veľkej MP odmerky (50 g), potraste a môžete vypiť. Odporúčame konzumovať ihneď po cvičení.

1 x Plná veľká MP plastová odmerka váži 35 g.

Zloženie

RE:CHARGE zmes sacharidov (Maltodextrín, Dextróza, Amylopektín jačmenný škrob [Vitargo Pure®], Fruktóza), RE:CHARGE proteínová zmes (srvátkový proteínový izolát, srvátkový koncentrát, kazeínový hydrolyzát [PeptoPro®]), Kreatín monohydrát, Príchuť, Vitamín C, Zmes elektrolytov (chlorid sodný, síran draselný, fosforečnan vápenatý, oxid horečnatý), Emulgátor (sójový lecitín), Sladidlo (sukralóza), Farbivo (karotény).

Nutričné Informácie

Na 50 g porciu:
Energia (kJ): 823
Energia (kcal): 196
Bielkoviny (g): 8.9
Sacharidy (g): 27.7
Tuky (g): 0.0

Každá 50 g porcia tiež obsahuje:
Kreatín monohydrát (g): 5
Vitamín C (mg): 500
Elektrolyty (mg): 500

Na 100 g porciu:
Energia (kJ): 1646
Energia (kcal): 392
Bielkoviny (g): 17.8
Sacharidy (g): 55.4
Tuky (g): 0.0

Každá 100 g porcia tiež obsahuje:
Kreatín monohydrát (g): 10
Vitamín C (mg): 1000
Elektrolyty (mg): 1000

Hodnotenia Zákazníkov

Tam, kde hodnotenia sa týkajú potravín, kozmetických prostriedkov, výsledky sa môžu líšiť od človeka k človeku. Hodnotenia zákazníkov sú nezávislé a nepredstavujú názory The Hut Group.

Zhrnutie

5.0

5.0

(1 Hodnotenie Zákazníkov)

Napíšte recenziu, pre vašu šancu vyhrať poukaz v hodnote 100 eur.
Zoradiť

produkt vegan nieje

Celkovo:

5

Rozpustnosť:

5

Chuť:

5

Účinnosť:

5

Mate pisane ze je Vegan ale obsahuje srvatku. Prosim kontrolujte tie loga, pretoze ak je niekto alergik alebo nechce prijimat zivocisne produkty,je to pre neho zavadzajuce.

Wed May 25 18:21:53 BST 2016 by

RE:CHARGE

Vyberte Obrázok

RE:CHARGE