• Vegetarián

    Vegetarián

Recovery Evo

Kompletné zotavenie

Si Nový Zákazník?

Ak nakupujete u nás po prvý krát teraz máte príležitosť získať 20% Zľavu na Vašu Celu Objednávku!

Kúp Teraz

Nie je na Sklade

Popis Produktu

MP MAX® Recovery Evo je revolučný doplnok, ktorý využíva najnovší výskum, aby poskytol vášmu telu dôležité živiny potrebné pre efektívne zregenerovanie. Unikátna kombinácia ingrediencií je navrhnutá tak, aby urýchlila proces obnovy, takže MP MAX® Recovery Evo je nevyhnutnou súčasťou každého ozajstného atléta.

Po tréningu, vaše telo sa často krát dostáva do katabolického stavu - glykogén pri zvýšenej hladiny kortizolu začína rozkladať tkanivá. Ak chcete zabrániť tomuto stavu a zlepšiť proces zotavovania, musia byť doplnené zásoby glykogénu tak rýchlo, ako je to možné.

MP MAX® Recovery Evo obsahuje značnú porciu aminokyselín s rozvetveným reťazcom (leucín, izoleucín a valín), ktoré sú dôležité pre stavbu a obnovu tkanív, zatiaľ čo tiež pomáha zachovať glykogén.

Silný antioxidant vitamín C pomáha splachovať škodlivé toxíny z tela s elektrolytom a pomáha nahradiť životne dôležitú soľ stratenú potením, čo umožňuje telu vrátiť sa do normálneho stavu. MP MAX® Recovery Evo pomáha s mentálnym zotavovaním prostredníctvom začlenenia DMAE a tyrozínu, ktoré ukázalo, že zmierňuje stres spojený s výkonom.

MP MAX® Recovery Evo zaisťuje optimálnu vyváženosť živín, ktoré zaistia že každé úsilie, ktoré ste vložili do svojho tréningu, sa prejaví vo vašich fyzických ziskoch.

Etiketa na tomto produkte je minimálne v angličtine. Verzia vo francúzštine, taliančine, nemčine, španielčine, dánčine, švédčine a fínčine sa objavuje na niektorých produktoch.

Hlavné Výhody

  • Urýchľuje zotavovanie
  • Vedecky navrhnutý na podporu rastu
  • Nahrádza životne dôležité živiny stratené počas intenzívneho cvičenia

Navrhované Využitie

Pridajte 2 odmerky (80 g) a pridajte približne 400 ml vody alebo mlieka do jedného z našich šejkrov (čím menej tekutiny použijete tým hustejší bude nápoj). Pre najlepšie výsledky pridajte tekutiny a potom prášok. Užívajte ihneď po zmiešaní. Odporúčame užívať ihneď po cvičení pre dosiahnutie najlepších výsledkov.

Zloženie

Dextróza monohydrát, proteínová zmes (hydrolyzovaný srvátkový proteínový izolát*, srvátkový proteínový izolát*, emulgátor: sójový lecitín), maltodextrín, glutamínové peptidy (z pšenice), arómy, regulátor kyslostir (kyselina jablčná - len príchute Strawberry & Apple), kyselina citrónová (len príchuť Blackcurrant), rozvetvené aminokyseliny (leucín, valín, Izoleucín), emulgátor (sójový lecitín), fosforečnan draselný, farbivo (červená repa), zahusťovadlá (guarová guma, xantánová guma), N-Acetyl-L-Tyrozíne, fosforečnan vápenatý, dimetyl amino etanol bitatrát, antioxidant (kysleina askorbová), oxid horečnatý.*Z mlieka

Nutričné Informácie

Na 80 g:
Energia: 1234 KJ
Energia: 295 kcal
Bielkoviny: 23.0 g
Sacharidy: 49.0 g
z toho cukry: 40.9 g
Tuky: 0.7 g
z toho nasýtené mastné kyseliny: 0.2 g
Diétna Vláknina: 0.2 g
Sodík: 0.16 g

Tiež poskytuje na 80 g:
L-Leucín: 3 g*
Glutamínové Peptidy: 3 g
L-Izoleucín:1.5 g*
L-Valín:1.3 g*
Draslík: 300 mg
N-Acetyl-Tyrosine: 200 mg
Fosfor: 190 mg
Vápnik: 176 mg
DMAE: 100 mg
Vitamín C: 80 mg
Horčík: 58 mg
*BCAA: 6 g

Hodnotenia Zákazníkov

V súčasnej dobe tu nie sú žiadne recenzie.

Napíšte recenziu, pre vašu šancu vyhrať poukaz v hodnote 100 eur.

Recovery Evo

Vyberte Obrázok

Recovery Evo