• Vegetarian

    Vegetarian

Recovery XS (RTS)

DEŇ 3 - DOSTAŇ KOLÁČ A 25% ZĽAVU!

Narodeninové Ponuky: Deň 3

Týždeň Plný Narodeninových Ponúk Je TU! Oslavujeme 12 Silných Rokov, prinesieme vám exkluzívne ponuky & 12 Čisto Nových Produktov!

Je tu Deň 3 Našich Narodeninových Ponúk - Neexistuje žiadna party bez koláča - tuto stredu oslávte 12 Silných Rokov s 25% Zľavou Na CELÚ Objednávku!

Plus získajte Zadarmo Proteínový Koláč

Kúp Teraz

Nie je na Sklade

Popis Produktu

Recovery XS je jedným z najpopulárnejších výrobkov pre regeneráciu na trhu. S obsahom len tých najlepších ingrediencií. Recovery XS pomáha podporovať rast svalov a zrýchľuje regeneráciu, takže sa budete môcť vrátiť do posilňovne omnoho skôr!

Recovery XS používa osvedčený pomer sacharidov a bielkovín, ktorý je najvhodnejšie užiť po tréningu pre vynikajúcu syntézu glykogénu a obnovu svalového tkaniva. Sacharidy sú poskytované prostredníctvom kukuričného škrobu a bielkoviny srvátkovým izolátom. Kukuričný škrob tvorí rýchlo prispôsobujúce sa sacharidy, ktoré pôsobia ihneď ku obnove glykogénu vo svaloch s minimálnou žalúdočnou nevoľnosťou. Srvátkový izolát je rýchlo uvoľňujúci sa proteín, je veľmi praktický bez tuku a laktózy a je ideálny pre budovanie svalovej hmoty.

Okrem toho nájdete až 4.5 g aminokyselín a 3 g Creapure v jednej porcii. Tieto dve zložky zaistia, že vaše svaly budú plne nabité energiou v rámci prípravy na ďalší tréning.

Recovery XS ponúka v porcii 5.5 g aminokyseliny Leucínu, ktorá je zásadná pre vytvorenie štíhlej svalnatej postavy, keďže podporuje rast svalstva a bolo preukázané, že zvyšujú syntézu proteínov. Obsah vitamínu C pomáha odplaviť všetky nežiaduce toxíny a vedľajšie produkty pri cvičení a Elektrolyty vám pomôžu nahradiť všetky základné soli stratené potením.

Vynaložením rovnakého množstva úsilia na regeneráciu, ako dávate na váš tréning budete stále o krok vpred. Recovery XS sa stará, aby vaše telo malo všetky správne ingrediencie pre rýchle a efektívne využitie.

Hlavné Výhody

  • Optimálny pomer proteínov a sacharidov
  • Obsahuje zmes elektrolytov, ktoré nahradzujú soli stratené potením
  • Zrýchli regeneráciu po náročnom tréningu

Navrhované Využitie

Pridajte vodu, mlieko alebo džús, kým nádobu nenaplníte do 3/4, potom dôkladne premiešajte a môžete ihneď konzumovať. Pridajte viac tekutín pre redší nápoj. Odporúčame vypiť jednu porciu denne ihneď po cvičení.

Zloženie

Kukuričný škrob, ultrafiltrovaný srvátkový proteínový izolát, L leucín, glutamín, kakaový prášok (príchuť čokoláda), aróma (aróma, kyselina citrónová [jahodová príchuť], ultra čistý kreatín monohydrát (Creapure®), Vitamín C (ako kyselina askorbová), zmes elektrolytov (chlorid sodný, sulfát draselný, fosforečnan vápenatý a oxid horečnatý), emulgátor (sójový lecitín), farbivo (košenila červená [jahodová príchuť]), sladidlo (sukralóza).

Nutričné Informácie

Na 90 g:
Energia: 275.9 Kcal
Bielkoviny: 24.3 g
Sacharidy: 50.2 g
Tuky: 0.3 g

Aktívne zložky na 90 g
Kukuričný škrob: 50 g
Srvátkový Izolát: 27 g
Leucín: 5.5 g
Glutamín: 4.5 g
Creapure®: 3 g
Vitamín C 550 mg
Elektrolyt: 360 mg

Nutričný ​​obsah sa môže mierne líšiť medzi príchuťami.

Hodnotenia Zákazníkov

V súčasnej dobe tu nie sú žiadne recenzie.

Napíšte recenziu, pre vašu šancu vyhrať poukaz v hodnote 100 eur.

Recovery XS (RTS)

Vyberte Obrázok

Recovery XS (RTS)