• Vegetarián

    Vegetarián

Total Gainer

High Carb, Protein & Calorie

Si Nový Zákazník?

Ak nakupujete u nás po prvý krát teraz máte príležitosť získať 20% Zľavu na Vašu Celu Objednávku!

Kúp Teraz

Nie je na Sklade

Popis Produktu

MP MAX Total Gainer je navrhnutý tak, aby vám dodal veľa kalórii a pritom je stále zdravý a veľmi výživný nápoj, ktorý vám pomôže pridať na hmotnosti a veľkosti.

S obsahom kvalitných sacharidov a bielkovín. Každá 100 g porcia poskytuje 411 kalórií na energiu a pomôže budovať svalovú hmotu. MP MAX Total Gainer je tak kompletný vzorec, ktorý môže byť použitý ako náhrada jedla, alebo ako ďalšie extra jedlo do vašej bežnej stravy.

So zahrnutím esenciálnych mastných kyselín a stredné nasýtené triacylglycerolov máte istotu, že dostanete trvalý výkon posilňujúci uvoľňovanie energie. Tento skvelý a chutný nápoj má tiež fantastický aminokyselinový profil, aby zaistili, že vaše telo opraví a buduje novú hmotu, ak je používané počas vášho cvičebného programu.

MP MAX Total Gainer je ideálna formula pre každého, kto sa snaží zdravo pribrať.

Etiketa na tomto produkte je minimálne v angličtine. Verzia vo francúzštine, taliančine, nemčine, španielčine, dánčine, švédčine a fínčine sa objavuje na niektorých produktoch.

Hlavné Výhody

  • 34 g proteínov a 46 g sacharidov v jednej porcii
  • Skvelá chuť a ľahko rozpustný
  • Pridané Esenciálne mastné kyseliny a MCTS
  • Ideálny pre zvýšenie telesnej hmotnosti

Navrhované Využitie

Pridajte 3 odmerky (100 g) s 500 ml vody alebo mlieka do jedného z našich šejkrov alebo použite mixér. Užívajte 2-3 krát denne.

Zloženie

Sacharidová zmes (maltodextrín a ovos) Proteínová zmes (srvátkový koncentrát, mliečne bielkoviny, srvátkový proteínový izolát a vaječný albumín), nízkotučný kakaový prášok (iba čokoládové príchute), EFA zmes (múka z ľanového semienka a MCT (Triglyceridy so stredne dlhým reťazcom)), zahusťovadlo (xantánová guma), prírodná aróma, kyselina citrónová (príchuť berry), sladidlo (sukralóza)

.

Nutričné Informácie

Na 100 g:
Energia: 411.0 Kcal
Proteín: 34.0 g
Sacharidy: 46.0 g
Cukry: 9.8 g
Tuky: 9.8 g
Nasýtené: 1.6 g
Diétne Vlákna: 3.3 g

Hodnotenia Zákazníkov

V súčasnej dobe tu nie sú žiadne recenzie.

Napíšte recenziu, pre vašu šancu vyhrať poukaz v hodnote 100 eur.

Total Gainer

Vyberte Obrázok

Total Gainer