• Gluten Free

    Gluten Free

Total Milk and Whey

ODPOČÍTAVANIE - ČAS SA KRÁTI 30% -1% KAŽDÚ HODINU! | Použite Kód: COUNTSK

ČAS SA KRÁTI 30% -1% KAŽDÚ HODINU! Použite Kód: COUNTSK

Iba do dnes 19:00 hod - Ponáhľajte sa, aby ste si mohli nakúpiť Vaše obľúbené produkty teraz s čo Najväčšou Zľavou!

Maximálna zľava na objednávku je 100 euro.

Kúp Teraz

46.07€
Nie je na Sklade

Popis Produktu

Total Milk and Whey kombinuje mliečny koncentrát a srvátkový izolát, aby poskytol fantastickú zmes ideálnu pre užitie medzi jedlami alebo pred spaním.

Použitím najvyššej kvality studeného spracovania pomalých a rýchlych zdrojov bielkovín, mliečne bielkoviny a srvátkový izolát, ktoré poskytujú ideálnu kombináciu bielkovín pre rýchle a pomalé bielkovinové uvoľnenie. Pomalé uvoľňovanie mliečnych bielkovín poskytuje dlhotrvajúci zdroj aminokyselín, ktoré zabraňujú aby došlo ku odbúravaniu svalového tkaniva, zatiaľ čo rýchly srvátkový izolát podporuje rast svalovej hmoty prostredníctvom okamžitej dodávky aminokyselín. Miešaním týchto dvoch fantastických zdrojov bielkovín poskytuje vynikajúci aminokyselinový profil a zaručuje, že budete mať ideálny prísun živín pre obnovu a rast.

S viac ako 86 g bielkovín na 100 gramov, Total Milk and Whey má veľmi vysoký obsah bielkovín a veľmi nízky obsah sacharidov a tukov. Pomer mliečnych bielkovín a srvátkového izolatu bol štandardizovaný na 60:40 takže presne viete, koľko z daného zdroja bielkovín obdržíte v jednej porcii. Oba zdroje bielkovín sú známe svojou vynikajúcou chuťou a ľahkou rozpustnosťou.

Etiketa na tomto produkte je minimálne v angličtine. Verzia vo francúzštine, taliančine, nemčine, španielčine, dánčine, švédčine a fínčine sa objavuje na niektorých produktoch.

Hlavné Výhody

  • 60:40 pomer mliečnych bielkovín a srvátkového izolátu
  • Chutí skvele a ľahko sa mieša
  • Zabraňuje katabolizmu a podporuje rast svalovej hmoty

Navrhované Využitie

Pridajte 300 ml vody alebo mlieka do jedného z našich šejkrov (čím menej tekutiny použijete tým hustejší napoj). Pridajte 1 veľkú MP odmerku (30 g), potraste a môžete konzumovať. Užívajte 2-3 krát denne, alebo podľa potreby. Konzumujte ráno, medzi jedlami alebo keď si potrebujete doplniť bielkoviny.

1 x Plná veľká MP plastová odmerka váži 26 g

Zloženie

Proteínovýkoncentrát*, srvátkový proteínový izolát *, kakaový prášok (len u príchuti čokoláda), aróma (len ochutené verzie), emulgátor (sójový lecitín), sladidlo (sukralóza [len ochutené verzie]), farbivo (repa červená [Strawberry cream príchuť]). * Z mlieka.

Nutričné Informácie

Na 30 g
Energia: 110.4 Kcal
Bielkoviny (sušené): 26.0 g
Bielkoviny: 25.3 g
Sacharidy: 1.0 g
Tuky: 0.6 g

Nutričný ​​obsah sa môže mierne líšiť medzi inými príchuťami.

Hodnotenia Zákazníkov

V súčasnej dobe tu nie sú žiadne recenzie.

Napíšte recenziu, pre vašu šancu vyhrať poukaz v hodnote 100 eur.

Total Milk and Whey

Vyberte Obrázok

Total Milk and Whey