• Vegetarián

    Vegetarián

Total Peptid

ODPOČÍTAVANIE - ČAS SA KRÁTI 30% -1% KAŽDÚ HODINU! | Použite Kód: COUNTSK

ČAS SA KRÁTI 30% -1% KAŽDÚ HODINU! Použite Kód: COUNTSK

Iba do dnes 19:00 hod - Ponáhľajte sa, aby ste si mohli nakúpiť Vaše obľúbené produkty teraz s čo Najväčšou Zľavou!

Maximálna zľava na objednávku je 100 euro.

Kúp Teraz

57.59€
Nie je na Sklade

Popis Produktu

MP MAX Total Peptid je moderná proteínová zmes, ktorá napomáha rastu svalovej hmoty a pomáha ku kompletnému zregenerovaniu po cvičení. S kombináciou prémiových zdrojov bielkovín a peptidov viazaných aminokyselinami. MP MAX Total Peptide ponúka trvalý prísun základných živín a je špeciálne navrhnutý pre maximálnu aktivitu budovania svalstva. S obsahom 3 rôznych bielkovinových zdrojov zaisťuje postupné uvoľňovanie aminokyselín. Pridané peptidy, ktoré vznikajú zlúčením viacerých aminokyselín, zlepšia vašu regeneráciu a rast.

Pre zlepšenie trávenia sme najviac pridali Lactospore a DigeZyme. Bolo preukázané, že Lactospore rozvíja funkciu tráviaceho ústrojenstva, zatiaľ čo Digezyme podporuje vstrebávanie bielkovín, tukov a sacharidov a zlepšuje trávenie. Tieto zložky sú ideálne pre každého, kto cvičí a má vysoký príjem bielkovín.

MP MAX Total Peptid je nutričný moderný proteínový suplement so skvelou chuťou a je ideálny pre každého, kto chce pridať svalovú hmotu pomocou bioaktívnych a ľahko stráviteľných surovín.

Etiketa na tomto produkte je minimálne v angličtine. Verzia vo francúzštine, taliančine, nemčine, španielčine, dánčine, švédčine a fínčine sa objavuje na niektorých produktoch.

Hlavné Výhody

  • Skvelá chuť a ľahká rozpustnosť
  • Obsahuje peptidy aminokyselín
  • Cez 35 g viaczložkových bielkovín v jednej porcii

Navrhované Využitie

Pridajte 200-350 ml vody alebo mlieka do jedného z našich šejkrov (čím menej tekutiny použijete tým hustejší napoj). Pridajte 2 MP odmerky (približne 50 g) pre lepšie výsledky odporúčame naliať najprv tekutiny a potom pridať prášok. Potraste a môžete konzumovať. Užívajte 2-3 krát denne, ráno keď sa zobudíte, medzi jedlami alebo keď si potrebujete doplniť bielkoviny.

Zloženie

Proteínová Zmes (srvátkový koncentrát*, koncentrát mliečnej bielkoviny, vaječný bielok, emulgátor: sójový lecitín), kakaový prášok so zníženým obsahom tuku (iba príchuť Čokoláda), glutamín (z pšenice), ľanové semienko múčka, Triglyceridy so stredne dlhým reťazcom, arómy, minerálna zmes (soľ, fosforečnan vápenatý, oxid horečnatý, pyrofosforečnan železitý, oxid zinočnatý, glukonát meďnatý, síran manganatý, jodid draselný), zahusťovadlo (xantánová guma), farbivo (kurkumín - Banán, Repa červená - iba Strawberry), Vitamínová Zmes (dextróza monohydrát, kyselina askorbová, vitamín E acetát, niacínamid, biotín, vitamín a-acetát, pantothenát vápenatý, pyridoxín hydrochlorid, kyselina listová, cholekalciferol, tiamín hydrochlorid, riboflavín , vitamín B12), sladidlo (sukralóza), enzýmový komplex (amyláza, proteáza, Beta-D-galaktozidáza, lipáza, celuláza), Probiotikum (Bacillus coagulans). * Z mlieka

Nutričné Informácie

Na 50 g:
Energia: 845 kj
Energia: 202 kcal
Bielkoviny: 35.1 g
Sacharidy: 3.7 g
Cukor: 2.3 g
Tuky: 5.0 g
Mastne kyseliny: 0.2 g
Diétne Vlákniny: 1.1 g
Sodík: 0.291 g

Tiež poskytuje na 50 g:
Glutamín Peptidy: 1500 mg
Ľanové Semeno: 1412.5 mg
Lactospore: 100000000
Digezyme: 50 mg

Hodnotenia Zákazníkov

V súčasnej dobe tu nie sú žiadne recenzie.

Napíšte recenziu, pre vašu šancu vyhrať poukaz v hodnote 100 eur.

Total Peptid

Vyberte Obrázok

Total Peptid