Vitamín C Šumivé Tablety

Mikulášska Akcia | Získaj 25% Zľavu Na Celú Objednávku

Kto tento rok bol zlý a kto bol dobrý?

Myprotein prichádza teraz s Mikulášskou Akciou. Získajte 25% zľavu na Vašu celu objednávku plus pri nákupe nad €75 získate tajomný darček ZADARMO. Darček sa bude meniť počas dňa.

Akcia platí do polnoci 6. Decembra 2016, alebo do vypredania promo zásob. Iba jeden zľavový kód môže byť použitý na objednávku. Zákazník môže umiestniť viac objednávok. Maximálna zľava na objednávku je €100.

Kúp Teraz

Nie je na Sklade

Popis Produktu

Myvitamins Vitamín C Šumivé Tablety v spolupráci s Myprotein.

Čo sú to Myvitamins Vitamín C Šumivé Tablety ?

Myvitamins Vitamín C Šumivé Tablety sú rozpustné tablety obsahujúce 1000 mg vitamínu C. Tieto tablety máte na výber v dvoch skvelých príchutiach (malina a prírodný pomaranč) a stačí ich len dať do vody.

Výhody Myvitamins Vitamín C Šumivých Tabliet

Myvitamins Vitamín C Šumivé Tablety poskytujú 1000 mg vitamínu C v jednej tablete, ktorý prispieva k normálnej funkcii imunitného systému počas a po intenzívnom fyzickom cvičení, ďalej prispeje k normálnemu energetickému metabolizmu, k normálnej funkcii nervového systému, k normálnej psychologickej funkcii a k zníženiu pocitu únavy a vyčerpania.

Pre koho sú Myvitamins Vitamín C Šumivé Tablety vhodné?

Myvitamins Vitamín C Šumivé Tablety sú ideálne pre každého, kto chce zvýšiť svoj denný príjem vitamínu C vo forme nápoja. Každá tableta po pridaní do vody vytvorí skvelo chutiaci nápoj.

Hlavné Výhody

  • Rozpustné tablety, jednoduchá konzumácia
  • 2 skvelé príchute na výber
  • 1000 mg vitamínu C v tablete

Navrhované Využitie

Odporúčame pridať 1 tabletu do 250 ml studenej vody. Počkajte 1 minútu pokiaľ sa tableta úplne nerozpustí a ihneď konzumujte.

Zloženie

Zloženie:

Malina:

Potravinárska kyselina (kyselina citrónová), kyselina askorbová, regulátor kyslosti (hydrogénuhličitan sodný), kypriaca látka (sorbit), maltodextrín, sladidlá (aspartám*, acesulfám-K), farbivo (červená repa), akácia, prírodná aróma malina

Prírodný Pomaranč:

Potravinárska kyselina (kyselina citrónová), kyselina askorbová, regulátor kyslosti (hydrogénuhličitan sodný), kypriaca látka (sorbit), maltodextrín, sladidlá (aspartám*, acesulfám-K), prírodná aróma pomaranč, akácia, farbivo (červená repa, riboflavín).

Nutričné Informácie

NA TABLETU:

Energia (kJ/kcal): 35/8,1
Tuky: 0,0 g
z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,0 g
Sacharidy: 0,38 g
z toho cukry: 0,32 g
Bielkoviny: 0,0 g
Soľ: 0,26 g
Vitamín C: 1000 mg

PER 100g:

Energia (kJ/kcal): 874/202
Tuky: 0,0 g
z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,0 g
Sacharidy: 9,5 g
z toho cukry: 8,0 g
Bielkoviny: 0,0 g
Soľ: 6,5 g

Hodnotenia Zákazníkov

V súčasnej dobe tu nie sú žiadne recenzie.

Napíšte recenziu, pre vašu šancu vyhrať poukaz v hodnote 100 eur.

Vitamín C Šumivé Tablety

Vyberte Obrázok

Vitamín C Šumivé Tablety