Prémiová Kvalita

Akreditáciou ISO 9001, sme 100% zaviazaní poskytovať výnimočnú kvalitu a istotu pri všetkých našich výrobkoch.

Testovanie

Myprotein používa najnovšie princípy HACCP a GMP, aby zostal "najlepší vo svojej triede". Vedľa toho naše Oddelenie Kvality naďalej využíva nezávisle laboratóriom, aby sme zabezpečili plnú mikrobiologickú bezpečnosť.

Príchute

Pokiaľ ide o chuť, naše výrobky nemôžu byť porazené. S obrovskou škálou lahodných chutí naprieč celou radou našich ponúk, si môžete byť istí, že nájdete ten ideálny doplnok práve pre vás.

HFL

Náš obrovský sortiment produktov, bol tiež podporený výberom HFL schválených výrobkov. Hľadajte Informed-Sport logo na výrobkoch pripravených pre športovcov, ktoré boli testované podľa najprísnejších noriem.

Športové Tímy

Ako oficiálny dodávateľ športovej výživy pre St. Helens RFC, Exeter Chiefs, Castleford Tigers, Gloucestershire CC & Burnley FC si môžete byť istí, že naše výrobky sú ideálnou voľbou pre športovcov na najvyššej úrovni.

Aminokyselinové Profily

Dodávame profily aminokyselín pre široký rad našich najpredávanejších produktov, aby sme vám poskytli transparentnosť a celkovú istotu, že ste získali to najlepšie.

Nové Produkty

Neustále vyvíjame nové produkty, aby sme udržali našu ponuku v popredí športovej výživy na trhu. Sledujte naše Novinky, aby ste držali krok s našimi najnovšími inováciami.

Back to top