Recepty

Čokoládové guľôčky | Proteínové futbalové loptičky | Fitness recept

Zdravé potešenie. Proteínové guľôčky s arašidovým maslom. Potešte seba a svojich priateľov týmto proteínovým dezertom s príchuťou arašidového masla. Guľôčky majú delikátnu krémovú konzistenciu a bohatú chuť horkej čokolády.

Ingrediencie:

Postup:

  1. Vzala som si arašidové maslo a pridala som trochu proteínu, aby som získala hustejšiu tvarovateľnú konzistenciu.
  2. Zo zmesi som vytvarovala guličky a naukladala som ich na podnos, na ktorom som ich dala chladiť do chladničky po dobu 30 minút.
  3. Roztopila som čokoládu a pomocou špáradla, alebo vidličky som namočila guľôčky do čokolády. Uistila som sa, že sú obalené čokoládou po celom povrchu.
  4. Naukladala som ich na papier na pečenie a odložila som ich na chladné miesto, avšak nie do chladničky.
  5. Keď boli arašidové guľôčky odležané a stuhnuté, zmiešala som trochu proteínu s vodou, alebo mliekom tak, aby bol dostatočne hustý na použitie ako záverečná dekorácia, teda poleva na dezert. Môžete na to použiť špeciálny sáčik na zdobenie, alebo špáradlo, ktoré namočíme do proteínu.

Nutričné hodnoty: /na porciu/

8 guličiek obsahuje:

– 122 kcal

– 6g bielkovín

– 9g tuku

– 2g sacharidov

Dobrú chuť !

Kto by nemiloval úplne obyčajný jednoduchý, ale za to veľmi chutný recept na čokoládové guľôčky. Je to bežný dezert, ponúkaný takmer všade. Avšak, pre toho kto si stráži kalórie, je takmer nemožné ich ochutnať. Čo je celkom škoda, pretože naozaj stoja za to! Máme pre vás riešenie. Sú ním tieto vylepšené fitness proteínové guľôčky s horkou čokoládou!

 


BY GEMMA AMERY (Myprotein.com)Myprotein.Sk

Myprotein.Sk

Spisovatel' a Expert


Chcete si objednať naše produkty? Pozrite si naše najaktuálnejšie akcie tu... Kúp Teraz