Recepty

Ovsená Kaša Na Raňajky | S Čokoládou | S Kokosom

Najobľúbenejšou časťou dňa je pre mňa ráno. Hlavne preto, že si robím raňajky. Tie sa stali súčasťou môjho dňa asi pred 4 rokmi. Odvtedy si pravidelne pripravujem raňajky. Vymýšľam si rôzne recepty, pečiem si koláče, ale najobľúbenejšia je aj tak ovsená kaša. Milujem ju na všetky spôsoby. Jeden môj obľúbený spôsob vám chcem teraz aj ukázať. Ide o čokoládovo-kokosovú kašu, ktorá je veľmi chutná, zdravá a navyše je aj vegánska.

Potrebujeme:

Postup:

Tento recept je jednoduchý v tom, že tam netreba veľa vecí a ani veľa času. Keďže je to raňajková ovsená kaša, potrebujeme na jej prípravu menej času, hlavne preto, že ráno väčšinou nestíhame a nemáme na nič čas.

Takže, začneme tým, že si dáme do malého hrnca zohriať mlieko. Po pár minútach tam pridáme vločky a kakaové gombíky. Zmes necháme variť na miernom plameni a občas premiešame.

Medzitým si nakrájame banán, nachystáme si kokosové chipsy, arašidové maslo a lotus keksíky.

Keď už kašu dostaneme do požadovanej konzistencie, dáme si ju do misky. Tam ju už len ozdobíme banánom, keksíkmi a ostatnými vecami podľa chuti.

Dobrú chuť!

Len málo raňajok dokáže konkurovať starej dobrej ovsenej kaši. Aj ja patrím medzi tých, ktorí sa tešia každé ráno na túto teplú misku šťastia. Dodá energiu a hlad sa tiež neozve tak skoro, ako po nejakom bielom pečive. Vyskúšajte túto kombináciu a možno nájdete svoj nový obľúbený recept!Tinka Krebesová

Tinka Krebesová

Spisovatel' a Expert

Ahojte. Moje meno je Martina a venujem sa zdravému životnému štýlu a to teda hlavne cvičeniu a vareniu. K zmene môjho života, a to teda že som prešla na zdravšiu stravu, došlo takmer pred dvoma rokmi. Vtedy som však ešte nemala také skúsenosti aké mám teraz. Síce nemôžem povedať že som úplný odborník v tomto smere, ale nejaké tie skúsenosti mám aj z vytvorením jedálnička. Moje "výtvory", hlavne raňajkové jedlá môžete nájsť na mojom IG @_tinkafood_ alebo na mojom Snapchate matka28300. Práve vďaka IG som sa dostala sem, na blog Myprotein. A čo sa týka cvičenia, tam sa snažím nabrať svaly a hmotu. A keď budem na tom lepšie, chcela by som sa začať pripravovať na súťaž. Na blog budem pridávať hlavne recepty všelijakých maškŕt. Samozrejme všetko bude zdravé, z naozaj kvalitných surovín a budem sa snažiť o to, aby to neboli moc náročne recepty, ale celkom jednoduché jedla, ktoré zvládne každý a bude si ho môcť každý užiť bez výčitiek. V receptoch určite nenájdete nijaké napodobeniny zdravých potravín. Mam rada kvalitné a chutné jedlá, pripravené z čerstvých a zdravých surovín a práve také jedlá a maškrty Vám sem budem pridávať. Dúfam, že sa Vám moje recepty budú páčiť a budete ich piecť s radosťou a s úsmevom na tvary. Ak by ste ma chceli kontaktovať, môžete mi napísať email- mkrebesova@gmail.com


Chcete si objednať naše produkty? Pozrite si naše najaktuálnejšie akcie tu... Kúp Teraz