Recepty

Fazuľové domáce brownies | Fitness recepty | Zdravá maškrta

Vo veľkom ospevované, odfotené a napečené hádam na všetkých foodblogoch/foodinstagramoch na Slovenku/na svete a u mňa ani raz napečené ani vyskúšané. A tak prišiel čas na to, aby som ho vyskúšala aj ja. Ľahučké, mäkké a jemné, rozplývajúce sa v ústach so škoricou a banánom vo vnútri. Už ho nejdem ďalej opisovať, rovno vám ukážem recept.

Potrebujeme:

  • 1 celé balenie červených fazúľ
  • 40g proteínu (Chocolate-Brownies) Myprotein
  • 30g ražnej múky
  • 2 celé vajíčka
  • 130g banánu
  • pol balenia škorice
  • celé balenie kypriacého prášku
  • pár kvapiek flavdrops Myprotein

Postup:

Do mixera si dáme umyté a prepláchnuté červené fazule. Poriadne ich vymixujeme až tak, aby nám vznikla pasta. Môžete tam pridať aj trochu vody, ale naozaj len máličko.

Keď už sme si to poriadne vymixovali, pridáme k nim proteín a múku a opäť poriadne premiešame. Postupne tam pridávame aj všetky ostatné suroviny, ako sú vajíčka, banán, škorica, pdp a flavdrops. Už to len poriadne premixujeme, aby sa to spojilo.

Potom to už len dáme na plech. Predtým sme si ale dali naň papier na pečenie a zapli si rúru na 180 stupňov. Celé brownies dáme do trúby piecť na 180 stupňov.

Prečieme presne 20 minút. Áno, len 20 minút. Tento recept je naozaj veľmi jednoduchý a časovo nenáročný.

Dúfam, že vám tento recept bude chutiť rovnako, ako mne.

Pridám vam aj presne makrá na jeden kúsok (zdroj z aplikácie MyFitnessPal):

Vy asi už poznáte známe fazuľové brownies, ktoré kolujú po celom fitness internete, však? Ja som ho skúsila upiecť až teraz a trošku som si ho pretvorila podľa svojich predstáv. Ak sa vám recept zapáčil, určite vám ho odporúčam vyskúšať, neoľutujete! Dobrú chuť!


Upravený recept, ktorý zverejnila blogerka Katty Veganza.Tinka Krebesová

Tinka Krebesová

Spisovatel' a Expert

Ahojte. Moje meno je Martina a venujem sa zdravému životnému štýlu a to teda hlavne cvičeniu a vareniu. K zmene môjho života, a to teda že som prešla na zdravšiu stravu, došlo takmer pred dvoma rokmi. Vtedy som však ešte nemala také skúsenosti aké mám teraz. Síce nemôžem povedať že som úplný odborník v tomto smere, ale nejaké tie skúsenosti mám aj z vytvorením jedálnička. Moje "výtvory", hlavne raňajkové jedlá môžete nájsť na mojom IG @_tinkafood_ alebo na mojom Snapchate matka28300. Práve vďaka IG som sa dostala sem, na blog Myprotein. A čo sa týka cvičenia, tam sa snažím nabrať svaly a hmotu. A keď budem na tom lepšie, chcela by som sa začať pripravovať na súťaž. Na blog budem pridávať hlavne recepty všelijakých maškŕt. Samozrejme všetko bude zdravé, z naozaj kvalitných surovín a budem sa snažiť o to, aby to neboli moc náročne recepty, ale celkom jednoduché jedla, ktoré zvládne každý a bude si ho môcť každý užiť bez výčitiek. V receptoch určite nenájdete nijaké napodobeniny zdravých potravín. Mam rada kvalitné a chutné jedlá, pripravené z čerstvých a zdravých surovín a práve také jedlá a maškrty Vám sem budem pridávať. Dúfam, že sa Vám moje recepty budú páčiť a budete ich piecť s radosťou a s úsmevom na tvary. Ak by ste ma chceli kontaktovať, môžete mi napísať email- mkrebesova@gmail.com


Chcete si objednať naše produkty? Pozrite si naše najaktuálnejšie akcie tu... Kúp Teraz