Recepty

Kuracie mäso s arašidovým maslom? | Jedna z najlepších kombinácií!

Milujem arašidové maslo. Milujem ryžu. A mám rada kuracie mäso. Keď som sa spýtala, ako by mal vyzerať najbližší recept, odpoveď znela: Neviem čo, ja nie som kuchár ja poznám len hydinu a ryžu. A tak som spojila kuracie mäso, ryžu, arašidové maslo, avokádo, zeleninu a vznikol tento úžasný recept.

Potrebujeme:

  • ½ menšieho hrnčeka ryže
  • 150g kuracieho mäsa
  • ½ pl arašidového masla
  • 1/3 avokáda
  • mrazenú zelenina

(Zeleninu som zabudla odfotiť, ale potom som ju tam pridala)

Postup:

Najprv som si dala uvariť ryžu podľa návodu a nachystala som si ostatné suroviny.


Keď už som videla, že sa ryža pomaly dovarí, dala som si robiť mäso a zeleninu som uvarila do mäkka.

Keď sa ryža dovarila a mala som už aj zeleninu mäkkú, pridala ju do ryže a zamiešala. Potom som túto zmes dala do misky. V miske som pridala avokádo a zľahka premiešala.

Nakoniec som si vypla aj kuracie mäso, pridala som doň arašidové maslo a premiešala. Dala som to na ryžu a mohla som podávať.

Ako si spraviť netradične tú starú klasiku – ryžu s mäsom a zeleninou? Čo tak napríklad naše milované arašidové maslo? Možno zvláštny nápad, no výsledok naozaj stojí za to! Chute sa perfektne prepoja a vznikne z toho nová kombinácia, ktorá je navyše zdravá.Tinka Krebesová

Tinka Krebesová

Spisovatel' a Expert

Ahojte. Moje meno je Martina a venujem sa zdravému životnému štýlu a to teda hlavne cvičeniu a vareniu. K zmene môjho života, a to teda že som prešla na zdravšiu stravu, došlo takmer pred dvoma rokmi. Vtedy som však ešte nemala také skúsenosti aké mám teraz. Síce nemôžem povedať že som úplný odborník v tomto smere, ale nejaké tie skúsenosti mám aj z vytvorením jedálnička. Moje "výtvory", hlavne raňajkové jedlá môžete nájsť na mojom IG @_tinkafood_ alebo na mojom Snapchate matka28300. Práve vďaka IG som sa dostala sem, na blog Myprotein. A čo sa týka cvičenia, tam sa snažím nabrať svaly a hmotu. A keď budem na tom lepšie, chcela by som sa začať pripravovať na súťaž. Na blog budem pridávať hlavne recepty všelijakých maškŕt. Samozrejme všetko bude zdravé, z naozaj kvalitných surovín a budem sa snažiť o to, aby to neboli moc náročne recepty, ale celkom jednoduché jedla, ktoré zvládne každý a bude si ho môcť každý užiť bez výčitiek. V receptoch určite nenájdete nijaké napodobeniny zdravých potravín. Mam rada kvalitné a chutné jedlá, pripravené z čerstvých a zdravých surovín a práve také jedlá a maškrty Vám sem budem pridávať. Dúfam, že sa Vám moje recepty budú páčiť a budete ich piecť s radosťou a s úsmevom na tvary. Ak by ste ma chceli kontaktovať, môžete mi napísať email- mkrebesova@gmail.com


Chcete si objednať naše produkty? Pozrite si naše najaktuálnejšie akcie tu... Kúp Teraz