Recepty

Pudingový koláč | Zdravé recepty | Fitness dezert

Čokoláda. Puding. Piškóty. To je moje. Alebo čokoláda, puding a koláč. Podľa mňa neexistuje lepšia kombinácia. Pred týždňom moja mamina piekla presne podobný koláč a mňa tak napadlo, čo keby som aj ja urobila takýto koláč? Lepší, zdravší a s väčším počtom bielkovín? O áno, myslela som koláč, pri ktorom ma jeden kúsok 87 kcal; 10,3 S; 8,4 B a 1,4 T. Ale už nejdem viacej o ňom písať, radšej vám sem dám recept.

Potrebujeme:

Postup:

Do väčšej misky si dáme múku, proteín a pol balenia pdp a zamiešame. Ďalej pridáme vajíčko, tvaroh, mlieko a Flavdrops. Opäť premiešame.

Premiešané cesto dáme do menšej formy a dáme piecť na 180 stupňov asi tak na 15-20 minút, treba si to sledovať.

Keď koláč vyberieme z trúby, pomaly ho necháme vychladnúť a zatiaľ si pripravíme puding. Ja som to robila podľa návodu, ktorý je vždy na zadnej strane. Pridala som tam teda ešte 1 malú lyžicu cukru a 20g proteínu. Uvarila som to ako puding, ale už s normálnym krajským mliekom.

Uvarený puding som vyliala na vychladnutý koláč a na puding som dala ešte banány. Takto som koláč nechala vychladnúť a nakoniec som ho dala do chladničky.

Koláč som večer nakrájala a mal veľký úspech. Dúfam, že bude chutiť aj vám. Dobrú chuť!

Ja osobne mám veľmi rada pudingové koláčiky. Vymyslela som ale recept, ktorý zožal úspech aj u nás doma. Skladá sa z jednoduchých ingrediencií, ktoré má skoro každý doma. Pripravte si tento koláčik aj vy, len tak, za odmenu. Občas sa treba aj odmeniť a takýto fitness pudingový koláčik vám líniu jednoznačne nezničí. Dobrú chuť!Tinka Krebesová

Tinka Krebesová

Spisovatel' a Expert

Ahojte. Moje meno je Martina a venujem sa zdravému životnému štýlu a to teda hlavne cvičeniu a vareniu. K zmene môjho života, a to teda že som prešla na zdravšiu stravu, došlo takmer pred dvoma rokmi. Vtedy som však ešte nemala také skúsenosti aké mám teraz. Síce nemôžem povedať že som úplný odborník v tomto smere, ale nejaké tie skúsenosti mám aj z vytvorením jedálnička. Moje "výtvory", hlavne raňajkové jedlá môžete nájsť na mojom IG @_tinkafood_ alebo na mojom Snapchate matka28300. Práve vďaka IG som sa dostala sem, na blog Myprotein. A čo sa týka cvičenia, tam sa snažím nabrať svaly a hmotu. A keď budem na tom lepšie, chcela by som sa začať pripravovať na súťaž. Na blog budem pridávať hlavne recepty všelijakých maškŕt. Samozrejme všetko bude zdravé, z naozaj kvalitných surovín a budem sa snažiť o to, aby to neboli moc náročne recepty, ale celkom jednoduché jedla, ktoré zvládne každý a bude si ho môcť každý užiť bez výčitiek. V receptoch určite nenájdete nijaké napodobeniny zdravých potravín. Mam rada kvalitné a chutné jedlá, pripravené z čerstvých a zdravých surovín a práve také jedlá a maškrty Vám sem budem pridávať. Dúfam, že sa Vám moje recepty budú páčiť a budete ich piecť s radosťou a s úsmevom na tvary. Ak by ste ma chceli kontaktovať, môžete mi napísať email- mkrebesova@gmail.com


Chcete si objednať naše produkty? Pozrite si naše najaktuálnejšie akcie tu... Kúp Teraz