Recepty

Zdravé recepty | Proteínová ovsená kaša | Protein Porridge

Pomaly každý jeden z nás miluje ovsené kaše. Škoricové, kakaové, perníkové, alebo s príchuťou flavdrops. Taktiež na nej milujeme ovocie. Banány, jahody, jablká, alebo iné. Pre mňa je naj TOP kombinácia arašidové maslo, banán a škorica. A kedže túto variantu si robím takmer vždy, rozhodla som sa tentokrát vyskúšať niečo nové. Síce táto kaša mala príchuť banánu (vďaka Protein Porridge), ale na vrch som si dala opekané jablká, arašidy a slnečnicové semienka. Tak prosím, prinášam vám recept na túto úžasnú pochúťku.

Potrebujeme:

  • 1x balenie Protein Porridge
  • 200ml mlieka
  • Škorica
  • Chia semienka
  • Slnečnicové semienka
  • Jablko
  • Med
  • Arašidy

Postup:

Ako prvé som si dala do hrnca mlieko. Nechala som ho ho trochu povariť a potom som tam pridala jedno balenie Protein Porridge. Ja som mala príchuť banánu. Začala som pomaly variť kašu.

Medzitým som si nakrájala jablko. Mne stačila polovica, ale je to na vás. Vybrala som si panvicu, dala na ňu za lyžicu medu a nechala trochu rozpustiť. Potom som tam pridala jablká a „opekala ich“.

Popritom som si miešala aj kašu. Pridala som tam chia semienka, škoricu a dovarila som ju.

Dala som si ju do misky, pridala jablká, arašidy, semienka a bolo. Pre mňa sú to tie najlepšie raňajky.

Môj IG: @_tinkak_

 

 

Ovsená kaša je najlepšou možnou voľbou, ako sa naštartovať do dňa, nech už vás čaká čokoľvek. Dajte šancu Protein Porridge a na ďaľšie ráno si ju uvarte podľa tohto receptu! Rozdiel medzi touto a klasickou kašou, ktorú poznáte, je veľký!


Hero image http://www.myprotein.com/thezone/training/endurance/race-nutrition-eat-before-after-running/

Ostatné fotky vlastná tvroba- Tinka KrebesováTinka Krebesová

Tinka Krebesová

Spisovatel' a Expert

Ahojte. Moje meno je Martina a venujem sa zdravému životnému štýlu a to teda hlavne cvičeniu a vareniu. K zmene môjho života, a to teda že som prešla na zdravšiu stravu, došlo takmer pred dvoma rokmi. Vtedy som však ešte nemala také skúsenosti aké mám teraz. Síce nemôžem povedať že som úplný odborník v tomto smere, ale nejaké tie skúsenosti mám aj z vytvorením jedálnička. Moje "výtvory", hlavne raňajkové jedlá môžete nájsť na mojom IG @_tinkafood_ alebo na mojom Snapchate matka28300. Práve vďaka IG som sa dostala sem, na blog Myprotein. A čo sa týka cvičenia, tam sa snažím nabrať svaly a hmotu. A keď budem na tom lepšie, chcela by som sa začať pripravovať na súťaž. Na blog budem pridávať hlavne recepty všelijakých maškŕt. Samozrejme všetko bude zdravé, z naozaj kvalitných surovín a budem sa snažiť o to, aby to neboli moc náročne recepty, ale celkom jednoduché jedla, ktoré zvládne každý a bude si ho môcť každý užiť bez výčitiek. V receptoch určite nenájdete nijaké napodobeniny zdravých potravín. Mam rada kvalitné a chutné jedlá, pripravené z čerstvých a zdravých surovín a práve také jedlá a maškrty Vám sem budem pridávať. Dúfam, že sa Vám moje recepty budú páčiť a budete ich piecť s radosťou a s úsmevom na tvary. Ak by ste ma chceli kontaktovať, môžete mi napísať email- mkrebesova@gmail.com


Chcete si objednať naše produkty? Pozrite si naše najaktuálnejšie akcie tu... Kúp Teraz